Anticelulitídne legíny a vaše skúsenosti s nimi

vanessa555
3. apr 2013

Ahojte baby. Nemate prosim niektora skusenosti s anticelulitidnymi leginami? Sľubujú zmiznutie celulitidy, odbúranie prebytočnej vody z organizmu a spevnenie pokožky.... Vyzerá to super, až sa mi tomu veriť nechce a kúpiť zasa raz blbosť sa mi tiež nechce 🙂

sissy27
3. apr 2013

@vanessa555 zázraky na počkanie a nemožné ihneď 😀 😀 😀 jasné, takýto zázrak za "pár" € predávajú práve u nás a preto všetkým svetovým modelkám celulitídu retušujú vo photoshope 😀 😀 😀
celulitída je odrazom stravovania, pitného režimu, životného štýlu, absorbovaných škodlivín.... a rozmýšľam, koľko poznám žien, ktoré ju nemajú.... poznala som jednu, kým vrcholovo športovala, tak ju nemala, dnes ju má už aj ona 😉

adulka07
14. máj 2013

Ja som si tieto leginy kupila,..na celulitidu nezaburaju,..ja som ich nosila v zime pod nohavicami,aby mi nebola zima,.su dobre stahujuce na zadku a stehnach,..v robote mi kazdy hovoril,ze som schudla,...

katkahusar
23. aug 2013

Zázraky na počkanie určite nie, ale ja takéto legíny mám, a som veľmi spokojná. Podľa mňa treba spojiť zdravý životný štýl, anticelulitídny krém a anticelulitídne legíny a výsledok je zaručený. Ja v nich chodím cvičiť a po mesiaci som mala naozaj pocit, že mám oveľa menej celulitídy ako predtým. Dokonca si to všimol aj manžel 😲 Nekupuj nejaký lacný šmejd na zlavách, vyber si serioznu značku na internete také nájdeš. Nechcem robiť reklamu. Tie moje nohavice stáli 25,- eur. Ja som si kúpila aj anicelulitídne tielko, kedže to moje brucho po pôrode nie je žiadna sláva.

angelsangie
13. mar 2014

katkahusar
Dobry a mozem predsa poprosit o link na tie Vase anticelulitidne leginy, alebo ich znacku??? Nechcem kupovat nejake nefunkcne hluposti a na internete je ich tak vela, ze fakt neviem, ktore su tie, co naozaj funguju ... 😝 😀 ☹
Dakujem za skoru odpoved
Angie O🙂

katkahusar
30. apr 2014

ahoj Angie bola som dlhsie odcestovana 😎 ja nedam dopustit na znacku FarmaCell je na Slovensku zopar e shopov kde sa daju kupit ..... ale inak su to Talianske vyrobky a teraz ked som bola v Taliansku tak som si dokupila z tejto znacky viac veci 🙂 🙂 🙂
Inak ceny su rovnake aj tu v SR aj v Taliansku
tu u nas som kupovala v tomto e shope tovar prisiel do 2 dni vsetko OK takze odporucam
http://www.relaxsansk.sk/