Aký stroj na cvičenie si mám kúpiť?

bridgetjonesova
30. dec 2012

ahojte chcem schudnut po porode a chcela by som si kupit nejaky stroj na cvicenie, poradte co vam pomohlo. Dakujem.

silsil
30. dec 2012

pre mna bol super spinnigovy bycikel 🙂) len otazne je co teba bavi, mna to chytilo velmi.. je to na vypotenie, na pevny zadok a stehna.. :D

zivika
30. dec 2012

@bridgetjonesova ja som kupila crossovy trenazer a som s nim spokojna, rozhybes cele telo...ale prvorade je, co ta bavi a ci na tom budes ozaj pravidelne cvicit, inak su to vyhodene peniaze 🙂 inac sa mi pozdava aj ten veslovaci trenazer, ale to je asi riadna makacka 🙂

alore
30. dec 2012

Beziaci pas 🙂 😉

mirka285
30. dec 2012

ahoj..podla mna su stroje vacsinou na posilnenie urcitych partii tela...ja by som ti odporucala skor cvicit podla nejakeho dvd,kalanetika je super,pilates,alebo teraz dost chvalia Jill michaels..a hlavne treba upravit stravu,lebo ta je 70percent uspechu..

tatiana7777
30. dec 2012

Ja mam bež.pas, hodinka denne a super ;)

mimikyky
30. dec 2012

@bridgetjonesova v podstate je jedno, aký kardio stroj si kúpiš...treba na ňom cvičiť min 3x do týždňa min 45min a pravidelne .... pri upravenej strave budeš s výsledkami spokojná 😉
ja mám doma všetky tu spomínané, ale najradšej mám z nich bežiaci pás

mirka907
30. dec 2012

ja mam doma stacionarny bicykel, ktory kombinujem s behom vonku...bicykel mam teda uz skor kvoli kolenam, ktore ma sem tam z behania bolia a 15 km na stacionarnom to zvykne spravit...Takze u mna 3-4 krat do tyzdna beh a 3-4 krat stacionarny....

bebaa
1. jan 2013

orbitrek

lencika
1. jan 2013

ja odporucam orbitrek, ale beh von na zdravom vzduchu
🙂

tremonti
1. jan 2013

stroje su fakt draha zalezitost lebo ak uz tak nech su kvalitne.skor by som ti odporucila v prvom rade upravu stravy!!! to je asi to najdolezitejsie a aj to ze ju treba dodrziavat a neporusovat.za druhe ako uz pisala mirka 285 je lepsia na zaciatok nejaka kalanetika aerobik alebo zumba.kuk moj album co so mnou zumba a cvicenie podla bodyrock.tv urobilo za tri mesiace🙂ak chces nejaku radu kludne napis hoc aj IP

jania023
1. jan 2013

Podla mna nepotrebujes nic..az na...ja som si kupila nintendo Wii a k nemu fitnes cvicenie hru..no a tam mas lekcie cvicenie..zabavis sa a aj zacvicis..a ktomu ta to vymorduje ze az..niekedy som hotova po jednom cviceni 🙂 asi najlacnejsi sposob pohybu a mozes cvicit stale nieco ine podla toho ake partie aktualne potrebujes zpevnit

grimaska4
1. jan 2013

ziadny,kvalitne stroje stoja kopu penazi,radsej chod do kvalitneho fitka na urovni,tam mozes vyskusat kadejake kardio stroje ,aj ine samozrejme,a aspon budes vediet ktory ti najviac sedi a ked tak potom sa rozhodni a kup na doma
Alebo zacni vonku behat,to mas zadara,stoji to len cas,uprav si aspon trosku stravu a kila pojdu pekne dole 🙂

niikoletka
1. jan 2013

Cič s vlasntým telom. Zadarmo 😉

jasmika
1. jan 2013

@bridgetjonesova nedám dopustiť na fit loptu.. Mala som aj eliptický trenažer čo napodobnuje ako bežkovanie.. ale to je veľká kravina... išla som dušu vypustiť na tom a nič... 😠

monka1011
16. jan 2013

máte niekto skúsenosti s vibračnými platami?ja som na to chodila do štúdia a bola som s tým veľmi spokojná.len by som si chcela nejakú zadovážiť domov,len by som chcela nejaké ohlasy,aby som si vedela vybrať,lebo tie lacnejšie nemusia byť také dobré ako také drahé čo majú v štúdiách.

digysa
17. jan 2013

Dobre botasky.... aby si si neznicila chrbticu a hybaj na cerstvy vzduch 🙂

happyfrog80
17. jan 2013

ja chodim do fitka kazdy deň na hodinu a prestrirdam 4 stroje 😉 sice mam aj beziaci pas doma ale tak vo fitku je uplne suprovy henten si necham az budem po porode vtedy nebude cas chodit do fitka 😉

henikav
17. jan 2013

jednoznacne elypticky bicykel - crosstrenazer, ale kvalitny, tam budete na nom lietat cela rodina. Vyskusaj si ho v obchode, lebo niektore lacne, maju akoby strihnuty obluk, za kazdym "krokom-skokom" mas dojem ze ti skracuje krok, alebo ze spadnes na nos, aby ten obluk pri behani bol taky natiahnuty a prirodzeny. Taketo nieco http://www.gamisport.sk/posilnovacie-stroje/cro...
A su od toho aj lacnejsie, da sa dobry kupit pod 500 € 😉

tajga
5. feb 2013

@alore aký máš bežiací pás? je skladací?

maminalenka
5. feb 2013

@tajga @alore inac, mna by tiez zaujimalo aky, alebo, ktory bezecky pas je dobry, tiez planujem kupit. Skladacie by mali byt asi vsetky, ci nie?

mimikyky
5. feb 2013

@tajga
@maminalenka ja mám doma v spálni vedľa postele, a jasné, dá sa sklopiť 😉

alore
6. feb 2013

Napr v insportline maju siroky vyber skladacich pasov. Osobne by som brala s viacerymi funkciami nastavenia zataze hlavne aby bol dobre odpruzeny nech netrpia klby a pre mna nevyhnutnost je aj fukanie vzduchu.

maminalenka
6. feb 2013

@alore pozerala som insportline, ale tie su drahe, ak beriem tie s elektronickym zdvihom...ja som si vyhliadla
Master F-25,stoji cca 600e....odpruzeny, siroka bezecka plocha, ale nikde nespominaju fukanie vzduchu, pamatam ake plus to bolo vo fitku ked som behavala.
Lenze ono je to na blink objednavat cez net, ked sa to neda odskusat a vidiet, kedze u nas nie je v obchodoch na vyber nic.

sue
6. feb 2013

Ak máš veľa peňazí a veľa miesta, tak veslicu...to by som chcela aj ja 🙂

tajga
7. feb 2013

😎 @maminalenka prečo nie je niečo lacnejšie ako 600 ečiek ja sa obavam , že si zarárožim byt a nakoniec to bude další vešiak na šaty 😔

maminalenka
7. feb 2013

@tajga su aj lacnejsie,aj za 200e., ale funkcie, ktore ja ocakavam sa odzrkadlia na cene, cize to co ja chcem stoji okolo 600e.
ja som tak pred niekolkymi rokmi kupila orbitrac a teraz je v pivnici. 😒

mimikyky
8. feb 2013

@maminalenka ja som kupovala v intersporte, stál 600€ asi 2-3roky dozadu, a som s ním spokojná...má aj automatické nastavenie výšky sklonu, je tichý, mne tam ten fučiaci vzduch nechýba

dadak
12. feb 2013

@mimikyky ahoj, prepac, citala som ze mas skusenosti s orbitrekom aj bezeckym pasom.... ja som zacala najprv upravou stravy a teraz som sa rozhodla kupit aj nejaky ten pristroj...ja potrebujem dat dole hlavne brucho a vrchnu cast tela...ktory z tych dvoch je lepsi? dakujem krasne...

mimikyky
12. feb 2013

@dadak ak bežiaci pás, tak taký, kde sa automaticky,plynule nastavuje stúpanie (ideš do kopca 😉 ) a pás ak zložíš zaberie menej miesta...
inak je to viac menej jedno... to,čo Ťa bude viac baviť, pri čom dllhšie vydržíš.... brucho ide krásne dole pri behu + posilovanie, a vrchná časť tela tiež... cvičiť treba pravidelne, aj na jednom aj na druhom 😀 ja napr. doma na orbitrek už nechodím, lebo som si zvykla na taký kvalitnejší v posilke, a doma už to nieje ono 😝 .... ale pás je ok stále, striedam rýchlu chôdzu s krátkymi šprintami, hrám sa so sklonom, s rýchlosťou... samozrejme si sledujem tep........ pás je variabilnejší 😉 ja by som povedala, že skôr teda ten pás 😀

dadak
12. feb 2013

@mimikyky dakujem velka pusa.... 😉