Ako zhodiť pár kilogramov?

4. máj 2024

Ahojte, prosím poraďte rapidne priberám z mojich 52 mam už 58 kg poviete si ved to je malo,ale ja mam všetko v bruchu poraďte ako zhodiť aspoň nejaké to kg . Stravu som nezmenila vždy rovnaká a váha hore nechápem

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
4. máj 2024
zuzubb007
4. máj 2024

@janai1 však na dačo sa treba vždy vyhovárať, za mňa najlepšia výhovorka je, že ostali mi kila po pôrode (a dieťa má 20 rokov)

zuzubb007
4. máj 2024

A rada je rátať si kalórie a začať cvičiť, nič viac nič menej a funguje len táto cesta

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
4. máj 2024

@chodec15 to ale nie je spomalenie metabolizmu. To sú prirodzené zmeny v živote.

@zuzubb007 😁 áno, výhovorky hľadať je najjednoduchšie.

kvoli
4. máj 2024

@zuzubb007 ono to nieje celkom vyhovorka pretoze telo po pôrode intuitivne sústreďuje tuk okolo bruska, takto sa priprsvuje na dalsie dieťa, každým ďalším tehotenstvom je žena plodnejsia tak aj telo sa podla toho správa.

@autorka mám podobný problém, ja som síce po 2 pôrodoch ale ked si ttosku nedam pozor v strave (resp. mám vyšší príjem ako výdaj) po pár takýchto dňoch už vidím prírastok tuku, podľa mňa nie sú dôležité kg ale cm a na začiatok by som skúsila dat si ľahkú večeru a jest prazdne kalórie, teda jest veľa (nehladovat) ale strukoviny, ryza, zelenina

zuzubb007
4. máj 2024

@kvoli je to len výhovorka, čo ja poznám baby tak po dvoch troch pôrodoch su ešte chudšie ako boli pred, je to čisto len strava, som sama príkladom cvičím a mám vymakanejsiu postavu ako pred detmi, zase z nicoho nezmizne zázračne tuk 😂

vyrovnanaosoba
4. máj 2024

Stravu si nezmenila, ale nehýbeš sa menej? Metabolizmus sa počas života mení, vekom sa menia potreby aj pre telo. Kým pred 5 rokmi si mohla zjesť 3 krajce s maslom a šunkou, a "vybehala to" dnes už nemusíš spáliť ani jeden.

diaszoky
4. máj 2024

Hormony ? Ok?? Skus prerusivany post mozno zobkas veci mino jedla napr kolac tycinky cokoladu sladke napoje..

kvoli
4. máj 2024

@zuzubb007 ja sa na to nevyhovaram, ja som so sebou spokojná a dom na tom takmer sko pred porodom, 2 kg mám viac ale idu mi kedze som pred porodom mala 55 kg 😃😃 ale touto problematikou sa zaoberali aj vedci, kdesi na zahranicnych strankach som to raz čítala. Ale byt štíhly nieje o dietach je to životny štýl.

zu82
5. máj 2024

Ja si myslim, ze vek ma vplyv, mozno nie u kazdeho, ale ma, zrejme hormonalne zmeny. Mam 41 rokov, 2 porody, cvicim 5-6x tyzdenne (min.hodinu, kardio, silovy, pilates), jem menej ako pred piatimi rokmi, cvicim viac a napriek tomu priberam. KT pouzivat viem a uz neviem ako nizsie mam ist, aby som schudla aspon nieco (170cm-66kg), neviem sa dostat pod tuto magicku hranicu 🤷🏼‍♀️

diaszoky
6. máj 2024

@zu82 mne kt tiez nepomohli a ani svet zdravia kde som minula 400€ a sami aa cudovali prexo nechdunem a hormony mam ok a to mam 33