Ako začať s cvičením po šestonedelí?

saraandsara
23. apr 2020

Ahojte,
ako by ste zacali cvicit (co najskor sa dostat na povodnu vahu, momentalne asi 100kg nadvahy ;) po šestonedeli. Kde zacat (beh a domace cvicenia)? Ako nestratit motivaciu? Uprava stravy je samozrejme.
Dieta je plne kojene cize ziadne drasticke
(podotknem, ze nemam pevnu volu a milujem sladke, ale chcem svoje telo spat)
dakujem

lucindav
23. apr 2020

@saraandsara nooo, otázka je koľko tej nadváhy máš.. ja so svojimi 10kg bojujem už 5 mesiacov 🤦🏻‍♀️😂 Tiež milujem sladké a strava urobi viac ako cvičenie. Ja som veľa cvičila aj pred deťmi takze ja som sa postupne dostala do svojho bežného rytmu, nechodím síce do fitka, ale kettlebell a jednoručky mám doma. Aktuálne cvičím bubble butt program. Na váhe žiaden rozdiel ale telo ma spat svoj tvar, už len nejaký tuk navyše (cca 5kg), to musí ísť dolu kardiom a stravou. Odporúčam komplexne cviky, drepy, výpady, anglicaky..postupne drepy s výskokom, s vytlakom, treba tam zapojiť neskôr aj nejaké váhy. A hlavne ta strava. Tiež plne kojim už 6mesacneho a nestačí to odbúrať tie kalórie čo požeriem 🙄 držím palec

lenuliatko84
23. apr 2020

Mne pomaha miesto sladkosti ovocie,aleblen dob16.00.a ked mam vecer chut chrumkat,dam si mrkvu alebo redkvicku

heidy222
23. apr 2020

@saraandsara mne samozrejme kojenie velmi pomohlo ale pri oboch detoch az po 3 mesiaci veku Isla vaha dole,dovtedy skoro nic. Potom to slo rychlo. Sladke pri kojeni chuti, davaj pozor hlavne na prazdne kalorie ako napr sladene napoje. Ja sa neviem moc v jedle obmedzovat, takze ja som praktizovaka dietu intermittent fasting, jedla som Len 12 h denne co neni drasticke a pri kojeni bolo ok

777januska777
23. apr 2020

Odporúčam rýchla chôdza s kočíkom a nejaké cvičenia na doma na posilnenie svalstva, ja používam aplikáciu v telefóne a tam je na každý deň niečo. Na stravu si stiahni kalorické tabuľky a uvidíš aký máš príjem a výdaj 🙂

lauraa107
24. apr 2020

@saraandsara napisala som vam spravu 🙂 viem vam zostavit jedalnicek aj s tréningom