Ako to robia celebrity, že sú po pôrode fit?

28. jún 2024

zeny povedzte mi, ako to robia vsetky tie celebrity, a teda aj vela beznych zien, ze hned po porode su fit, v kociku 3 mesacne babatko a v plavkach postavicky ako lusk, plne energie, opalene, upravene.. ako keby ani nikdy neboli tehotne..
Ja som po kazdom porode na kasu a rok sa dostavam dokopy len energeticky.. postava dalsi rok.. som z toho frustrovana.. nezavidim.. ok zavidim ale nie je to ta bleda neprajna zavist… len proste tomu nerozumiem 🤔

kiki68
28. jún 2024

Toto je strasne individualne, Ja som z tych fit mamiciek, za par dni vonku, vyfintena, do 6 mes lepsia postava ako pred tehu. Ale mozem Ja za to? Podla mna iba do istej miery. Mozno je to aj o stasti. To da neda nejak porovnavat. Mne to kojenie dost pomohlo, co som ani kojit velmi nechcela …

ariannazara
28. jún 2024

Ja som to mala podobne a nesom ani celebrita, podľa mňa veľa závisí aj od tvojho zmýšľania..proste sa nalad je leto užívaj si..a neporovnavaj sa s ostatnými.

asdfka
28. jún 2024

Tu sa pripnem, lebo toto zaujima aj mna aj muza 🤣mam este od porodu 8kg navyse ktore nejdu dole nijak raz 🥲
A minule muz si vsimol nejaku s kocikom a hovori pozri na nu, ma mensie dieta ako my a postavu akokeby ani nikdy nebola tehotna.
A ja mu na to teda diky 🤣 ale my sa doberame navzajom ohladom kil, spolu chudneme aj vyjedame po nociach 🤣

gejb
28. jún 2024

Opatrovateľky, osobný tréner, rôzne procedúry, jedálniček na mieru a v neposlednom rade sa fotia len ked vypadaju dobre 😂 fotku s mastnymi vlasmi po prebdenej noci nezverejnia 😉
.netreba to sledovať lebo to nie je realita...

kiki68
28. jún 2024

@asdfka tak prave to jedenie v noci je maler podla mna, ja som nikdy v noci nejedla, mne by z toho bolo hodiny zle 😂 Ale kamoska pri dietati tiez takto v noci papa horalky a kadeco. Ja viem, to bozske ticho tomu dost praje.

januska12323
28. jún 2024

Celebrity majú ľudí na všetko tak stačí keď sa ona postará o to aby bola zas reprezentatívna. No a niekto má proste šťastie, všetky kilá nechá v pôrodnici, troška pocvičí a spevní a vyzerá ako predtým.

canis_lupus
28. jún 2024

@gejb 😂😂😂 asi ťažko, ja som po šestonedelí bola na váhe ako pred pôrodom a po polroku som mala menej kg ako pred tehu. A tak to bolo aj pri prvom. Nerobila som NIČ a jem strašne veľa, takže jedno slovo - GENETIKA. Žiadne procedúry, trenér a dieťa mi za 9m strážili akurát tak babky 2x po dve hodiny 😂 U mňa je to určite aj dojčením, ale tam je to hop alebo trop - niektoré pri ňom chudnú a priberú po odstavení, niektoré naopak.
Inak určite pomáha na energiu, ak sa otec dieťaťa postará a ty sa môžeš venovať sebe/svojim koníčkom. Ja som začala behať a dáva mi to mega veľa endorfínov 😁 A upravenie aspoň mne až tak veľa času nezaberie, nejak sa nemaľujem, ale umyť zuby, krátka skin care, namaľovať obočie a linku, učesať sa - za 10 min som hotová 😃 hodím na seba nejaké šaty a hotovo 😁 priznávam ale, že na nejakú kozmetičku, kaderníčku, nechty čas nemám, ale plánujem teraz v lete ísť 😅

lakebabe
28. jún 2024

Asi je to individuálne. Kamoška po prvom prišla z pôrodnice ako z módnej prehliadky. Chudsia ako kedy predtým každú prechádzku bola nastajlovana syn bol super decko stihala všetko. Cez prechadzky s kočíkom sa tak spevnila, ze som cumela.Teraz ma druhé po pár rokoch a už to také terno nie je. Rok po pôrode kila dolu nejdu. MS najväčšiu váhu za celý život a co sa stretneme tak je zničená, neupravena, lebo mala je od narodenia zla a nespava. Takže to môže byť aj vekom aj aké máš dieťa. Keď si každú chvíľu v noci hore ani chudnutie nepôjde tak ľahko

mamamasama
28. jún 2024

Cvičím celý život, tak aj to telo sa dá skôr do formy. Viem ako na stravu, viem ako na šport. Zadarmo to ale nebolo.

kiki68
28. jún 2024

@gejb tak to nezverejni nikto, to je jasne, Ale napr ja som mala iba tu trenerku. Neslo mi o kila, ale o diastazu. To ostatne prislo s tym celym. Nemala som nikoho okrem muza, moja mama je 600km v inom state, moja svokra je zlata, ale dopadlo to tak, ze som na stvrty den po porode uz behala v kuchyni a vyvarala pre vsetkych. Lebo sak sa patrilo strihnut nejaku tortu. Dnes sa na tom smejem, ale isla som ako terminator. Nas syn sa neustale rad nosil, ale nie v nositku. To neznasal. Vzdy som ho mala niekde na ruke ako taka dama s hranostajom som chodila 😂😂😂

mamamasama
28. jún 2024

@asdfka tak cvič.

asdfka
28. jún 2024

@kiki68 ja si skor myslim ze to je sposobene dojcenim. Po prichode z porodnice som mala 53, a potom som pribrala na 58 a vaha takto kolise medzi 56-58 uz rok. Mama ma upokojuje ze ked prestanem dojcit tak schudnem, ze aj ona to tak mala. Tak sa tymto upokojujem 🤣

bellaa3007
28. jún 2024

Malá sa narodila 27.7.2020, toto je par mesiacov po.
Ja som sa ale neprežierala ani počas tehotenstva, ani celkovo. Ale myslim, že vela žien to ma aj "dané" a druha polka jednoducho si straži stravu a maká 🙂

nika23t
28. jún 2024

Prvé dva pôrody, to som mala 25 a 28, tam som do 3 mesiacov bola podľa mojich predstav. Tretí pôrod v 36, teraz mam 38 a síce som stíhla, nemám ani 50 kg, ale v plavkách nic moc, celá som mäkká, taka nijaka. A priznávam, ze pri tretej dcérke som si užila počas odsávania mlieka aj nočné vyjedanie koláčov a sladkosti 🫣 Teraz ma dva a pol a ja som sa konečne rozhodla, ze idem aktívne cvičiť. Rozhodla som sa síce pred 5 mesiacmi, ale aktívne si toto rozhodnutie pripomínam. Zatiaľ len v hlave, ale čoskoro sa k tomu dokopem. A obdivujem každú mamu, ktorá si vie nájsť čas aj silu na seba a na cvičenie 👍

luccija
28. jún 2024

Veľa záleží aké majú deti naozaj existujú aj tie dobré, ktoré spia🙂moja suseda bola po 2 m akoby nerodila rástlo jej iba bruško počas tehotenstva celá postava chudá ...poobede, keď malý spí cvici, má sebadisciplínu, každý deň s kočíkom dlhé ozaj dlhé prechádzky rezkym krokom.Niekto má tej energie a snahy viac.Jasne, že keď si v noci 4x hore doma ďalšie dieťa... mini dieťa uplakané tak budeš rada, že si rada a niečo uvaris
Ja som si to musela oddriet a to som z pôrodnice prišla "len" so 6 kg navyše prvý rok som nabrala ďalšie stále hladná, keks, káva počas prechádzok nočné kojenie a vyjedanie malickosti...schudla som až, keď som sa zaprela a všetko zmenila po 3 r.

simona92101
28. jún 2024

Ja som v kazdom tehotenstve pribrala max 8 kg,po prichode domov boli dole.avsak vsetky moje deti mali aj maju problem s bruskom,t.j dlhe hodiny placu,nespavosti,bolesti a chodenia po lekaroch si vyziadali svoju dan,t.j rychla energia z cohokolvek co som v rychlosti chytila do ruk,lebo by som inak odpadla od vycerpania..no a takto mam zase kila spat 😏

personality
28. jún 2024

To záleží aký si typ, ektomorf nemusí nič robiť a chudý bude vždy. Endomorf priberie zo všetkého. A kojenie je veľký výdaj, akurat ze to je tiež čisto len o šťastí.

ivik4
28. jún 2024

No napriklad ja som bola vazne chora,hrozilo ze zomriem , uz som bola napojena na pristroje a z nemocnice som odchadzala jak vychudnuta modelka. Kazdy mi zavidel a ja kazdemu zdravie. Vela ludi nevidelo pozadie okolo,len to ze dobre vyzeram.
Radsej by som bola s pneumatikou a tvrdo drela tak ako teraz ked sa udrziavam uz roky.
Instagram nieje realita

lucia13022023
28. jún 2024

Veľmi záleží aké dieta máš. Podľa mňa. Ja mam prvého, super dieťa, spi od narodenia veľmi dobre, za jeho celý život neprespal noc asi 10x, a pokiaľ mám ja spánok, mam oveľa lepšiu náladu, viac energie samozrejme... Keď bol ešte maličký, aj tri hodiny som kocikovala, nie raz spal vo vajci a ja som cvičila vo fitku..A to som išla dole z 90kg lebo som pribrala 30 kg v tehu a za tri mesiace som podľa mňa vyzerala lepšie ako pred tým 🤣
Neviem ako by som na tom bola keby je moje dieťa nepolozitelne, zlý spáč atď...kazdopadne ak nie sú spokojná, rob a tým niečo. Chod na prechádzku, zober dieťa do kočíka a chod s la korčuľovať... Veľa veci sa dá robiť aj s dieťaťom, alebo dieťa nechaj otcovi ak viete..

dzejny656
28. jún 2024

Podľa mňa veľa je to aj o genetike, ja som pribrala za celé tehotenstvo asi 7 kg, pôrod som mala bez problémov rýchly, po pôrode som bola hneď fit. Nič špeciálne som preto nerobila.

medda_beda
28. jún 2024

Z okolia, boli to ženy ktoré pravidelne cvičili, športovali aj počas tehotenstva a nejedli za 2, ale normálne.
Ich telo zvládalo väčšiu záťaž, ale aj to je individuálne.
Koľko pôrodov, v akom veku, elasticita kože, či nemáš diastázu.

medda_beda
28. jún 2024

A taká podstatna vec, ženy čo poznám 5 dní po pôrode pracovali.Nie klasicky na 8 hodín, ale pracovali boli v pohybe (nie v tom športovom aktívnom), ale nesedeli.

mclissa
28. jún 2024

Niektora to ma v genoch a niektora si to musi odmakat. Velmi aj zalezi od tela a od porodu. Ja som den po porode vysavala a normalne som fungovala, akokeby som ani nerodila. O tyzden som uz zarezavala vo fitku, lenze to bolo moje rozptylenie a moj cas. Moje hobby. Chodila som aj pred tehotenstvom, pocas a aj hned po. Pribrala som 27 kg, za 4 tyzdne po porode som bola s mojou vahou. Stravu nikdy neupravujem, jem vsetko ale s mierou. Od zeny co mala cisarsky, alebo velmi zly porod toto cakat nemozes.

mikadooo
28. jún 2024

Ahoj, no asi genetika. Mrzí ma to. Ja som proste porodila, šestonedelie a hotovo 🤷. Nič extra som pre to nemusela robiť. Mám 3 deti a váhu si celý život držím ako pred pôrodmi. Dokonca na rodičáku som bola na hranici bmi a dr na jednej preventívke sa mi vyhrážala, že musím začať viac jesť, ináč mi začne predpisovať nutridrinky. Našťastie to mi akurát končila posledná rodičovská a odkedy som v robote, tak už sa to zlepšilo

vevesh
28. jún 2024

Tak, ze sa ti niekto postara o dieta a/alebo jedlo. Ja som z tych, co priberaju po porode pri dojceni- bez jedla som nemala mlieko🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️a plus nespavost a zabudlivost jest ci nestihanie jedla dobehavam sladkym. Jedno dieta mi neprespalo do 4 rokov, momentalne 1,5rocne to tiez takto taha.... a ako povedal moj endokrinolog, na chudnutie je dolezity spanok- minimalne 6hodin vkuse, ze si ked si ho nastavim, zacnem aj chudnut... haha...no ale raz tie deti vyrastu a ja sa dam na poriadok tiez...😎😎

beky223
28. jún 2024

U mňa to bolo o šťastí, jednoducho mám geneticky takú predispozíciu, že v tehotenstvach som veľa nepribrala a z pôrodnice som išla už chudá domov. A vďaka kojeniu som chudá až príliš. Niekto to môže mať zase vďaka odriekaniu a cvičeniu a niekto sa môže aj rozkrajat a kilá sa držia....

lavender94
28. jún 2024

Koľko celebrít si videla naživo po pôrode? Instagram znesie veľa. A zasa keby ja mám toľko peňazí, tiež by som si zaplatila opatrovateľku, fitness trénera, človeka čo by mi varil chutne a vyvážené jedlá a nejaké tie zákroky. To sa potom chudne na pohodu. Normálna žena, ktorá po pôrode je rada, že je rada a nemá okolo seba desať ľudí čo jej chodia okolo zadku sa s týmto nemôže porovnávať.
Ja som mala vždy predispoziciu na dosť zlu postavu a keby necvičím cele tehotenstvo a nedávam si pozor na to čo jem, tak by som pribrala možno aj 35 kíl. Takto som pribrala “len” 15 a tie som tiež dávala dole ďalší rok.

dzejsik
28. jún 2024

to je strasne rozne od zeny k zene aj od porodu k porodu

annamudra123
28. jún 2024

podľa mna zaleží dosť aj od životného štýlu pred pôrodom..ak žena aktívne cvičí a dobre sa stravuje a ešte to dodržuje aj počas tehotenstva, to telo si všetko pamätá a preto aj po pôrode sa vie to telo rýchlo zregenerovať.

kiki68
28. jún 2024

@asdfka ano niekomu to pomoze a niekomu vobec