Ako ste schudli?

talula
12. nov 2012

ja viem, ze je tu vela diskusii o chudnuti, ale zaujimalo by ma, ako a kolko ste schudli, ci vam to vydrzalo a co vlastne robit aby to vydrzalo. Zaujimalo by ma tiez z coho vy najviac priberate a aku stravu odporucate... tiez vam chcem pripomenut, ze som dost scitana, z casopisov a knih o chudnuti a chcem vediet o vasich skusenostiach. Dakujem

euka210
12. nov 2012

cez tehu som ja pribrala cca 20kil (aj kvoli letu a opuchom) a po porode mi tusim ostalo 6kg. Dojcila som a dojcim a po nejakych 10m mi ostalo 1 kilo (asi v tom ovisnutom brusku 🙂 ). To nemam cas uz riesit a neriesim. Jem vsetko za radom ako predtym, aj o 21. si dam niekedy nieco, aby som do rana neumrela od hladu 🙂 Je to myslim o genetike...niekto priberie aj zo vzduchu a niekto je vsetko a nepriberie. Dolezity je pohyb.

lv
13. nov 2012

u 1.těhotenství jsem nabrala 17kg, dolů to šlo postupně rok, všecko, nijak jsem se neomezovala /nekojila jsem/- teď po 2.těhotenství je to katastrofa, nabrala jsem 22kg, teď po 5měs mám stále 14kg nahoře, bohužel patřím k těm, u kterých si tělo na kojení dělá zásoby, takže nehubnu, od porodu jsem 4kg už přibrala /jím dost, mám hrozný hlad, jak v těhotenství/..jsem jak vepř, ale dokud nepřestanu kojit, nehne se to..

nef2702
13. nov 2012

ahoj, ja som cez tehu pribrala dakzch cca 15 kilo, maly ma cez osem mesiacov a mam este o dve kila menej ako bola moja povodna vaha.. Schudnutie prikladam hlavne tomu, ze sidlisko, kde byvam, je cele na kopci, takze v podstate kdekolvek som maleho kocarovala, stale som tlacila kociar do kopca 🙂 a kila sli veeelmi veelmi rzchlo dole🙂

lv
13. nov 2012

@nef2702 závist 🙂 taky bydlím na sídlišti na kopci, kočár do kopce tlačím pořád a nic 😝

hanaflint
14. nov 2012

Ahoj, tak mne nejvice pomohl pravidelny jidelnicek. Rano se poradne nasnidat, do obeda 2x svacinkovat, po obede opet 2-3x svacinkovat a pak vecere. Do toho pravidelny prisun tekutin, piji hlavne cisotu vodu a neslazene caje. Jim opravdu az 8x denne (snidane + svacinky + obed + svacinky + vecere) - ale s mirou, trosku jsem omezila sladke. Pohyb nijak dramaticky neresim, ale snazim se s malou vybehnout kazdy den alespon na hodku a pul na sviznejsi prochazku, stejne tak kdyz potrebuji cokoliv vyridit a je to dostupne, omezuji auto a radeji se na hodinku projdu. Zhubla jsem necelych 9 kilo asi za trictvrte roku. Vychazelo to, ze kazdy mesic slo dolu tak kilo/kilo az pul. Sama jsem se tomu strasne divila, ale na me to opravdu moc funguje.

jespera
20. nov 2012

Ja som pri druhom tehotenstve pribrala 30 kg - porod minus 6 kg a zbytok ostal, naliate nohy, velke brucho, stehna atd....Moje chudnutie - prvy mesiac velmi prisna dieta fakt prisna - Nezrat!, poto 13 dnova bielkovinova, 22 dni 90 dnova - ale to som neschudla ani deko, a potom opat 13 dnova - vysledok za tri mesiace minus 20 kg, ostali mi este 4 kg - momentalne ziadna dieta, trosku obmedzujem, stojim na vahe....ale uz sa pomaly chystam opat na nieco...

prahaxx
20. nov 2012

ak nemas zdravotne problemy, tak rano na lacno 2 dcl vody, napapaj sa rano, pred obedom, na obed, a svacinu po obede, vecer fakt len nieco male, jest pravidelne dostatocne a vecer len minimum, ak je moznost, tak zacat plavat, vtedy sa postava krasne vyformuje. potom mozes aj kusok sladkeho. nejako by som to nevazila na dkg, ale skusit vzdy najskor menej, ak staci, tak fajn, najlepsie, ked si telo samo vypyta, alebo povie staci..
ked mam moc velku chut na sladke, tak nieco upeciem, viem, co v tom je a kolko ..
som momentalne vo faze vnutornej neradosti, mam problem vynechat cokoladu, ale mala som aj zdravotne problemy, opat cysty na vajecnikoch, cim menej papam, tym je to lepsie

talula
autor
21. nov 2012

ja som si zacala davat ovocno-zeleninkove dni a snazim sa menej papat a aj cvicit, naozaj sa citim lepsie 🙂 netrva to ani tyzden a vaha ukazuje o 2kg menej 🙂 juchuuu tesim sa 😀

llluckaaa
23. nov 2012

Ahoj, já hubla několikrát (před svatbou, po prvním porodu a po druhém porodu) a vždy stejným systémem. Jídlo tak 6 krát denně, myslet na pravidelný příjem, všude s sebou tahat svačinky a jíst takové ty zdravější potraviny a vyhýbat se smaženému, tučnému, brambůrkám, křupkám ap. Když jsem k tomu přidala pohyb (u mě průměrně denně 20ti minutová jízda na rotopedu), šlo to líp. Zhubla jsem asi 8 kilo během tří měsíců a kdybych neotěhotněla, tak bych si váhu určitě udržela.

lidaslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lidaslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helenka2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helenka2000
27. nov 2012

vdaka lide

helenka2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baba77
28. nov 2012

😠

llluckaaa
28. nov 2012

@helenka2000 To si myslíš, že ti to tu někdo uvěří? Ta webová stránka byla vytvořena včera a tvoje registrace, z toho plyne logický závěr, že si tu děláš reklamu a opět nám chceš prodat svůj produkt 😝

dedenini
28. nov 2012

ja som pocs tehu pribrala vyse 30 kil... po porode som schudla ani nie 10... ostatne kila sli dole takpomali, bo som nato niejakymi dietami netlacila... len som tolko nejedla a do jedalnicku som pridala viac salatu a ryb..ale obcas som mala cokoladu aj kazdy den... teraz mam tak 72 a uz mi ta vaha stoji.. no nemam cas a ani chut na dietky... ale do mojej vahy chyba este najmenej 10 kil dolu... no snad kym mi malicka vyrastie troska to schudnem popri povinnostiach, primorskeho vzduchu, dobreho jedla a nie prezierania o pol noci 🙂

peterlipa
12. feb 2014

Zdravim
mne sa podarilo schudnut vdaka produktu Mega Hoodia. Za cca 3 mesiace som dal 18 kg dole. Znama mi poradila stranku http://ifarmacia.sk . Napisal som tam a poradili mi a dokonca mi pomohli s cely postupom objednavky. Kedze zastresuju anglicke lekarne a ja neviem po anglicky nemali problem to prejst so mnou krok po kroku.
Urcite vyskusajte a uvidite.

Pekny den 🙂

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamasaurus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teriza1
1. mar 2014

Přibrala jsem u obou těhu kolem 28kg. A vždy to trvalo bez diet přes 2 roky, než to samo zmizelo 😉

9iva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona2741992
Odpoveď bola odstránená
Zobraz