Ako ste sa premohli začať cvičiť?

27. aug 2024

Ahojte začala som cvičiť doma a je to pre mňa veľmi ťažké. Cvičím týždeň ale nevládzem viac ako 20 minút. Baby ako to že zvládate cvičiť aj hodinu? Alebo na začiatku je to normálne že nevládzem ani polhodinku?

pinkmamba
27. aug 2024

dakedy som zvládala aj hodinu a pol, odkedy som tehotná som z toho úplne vypadla dnes som skúsila 5 minút a dychcala som ale ešte pred tým ako som to mala rutinné som začínala tiež na par minútach ako teraz

really8
27. aug 2024

Nenakladas si prilis tazky trening?

beataxxx
27. aug 2024

Musí Ta to baviť a vtedy sa na to tešíš….ja takto cvičím 30 rokov 3-4 x týždenne a keď niekedy nemám čas, tak mám normálne abstak,som nervózna a pod. Keď sa do cvičenia musíš nútiť, to je zle,je normálne, že zo začiatku nemáš kondičku a možno Ti nevyhovuje druh cvičenia, niekto ma rad tabathu, niekto jogu, alebo pilates, je toho strašne veľa, mala by si vyskúšať toho viac a určite Ti niečo sadne, držím palce🙂

lubossi
27. aug 2024

Jak dávaš nejakú veľkú záťaž tak jasne ze to neudychas ked si dlhšie necvicila. Treba začať zlahka niečo menej intenzívne co das dlhšie. Pol hodina je úplný normál az nadramec na začiatku

panonia
27. aug 2024

Pusti si pri tom nejaku motivačnu hudbu. Ja sa na cvicenie tešim, vytiehnem trampolinu, zapnem youtube a 40 min je len mojich. Ak nemam čas cvičit tak sa aspon každy deň ponatahujem, alebo si aspoň zatancujem napr pri varení, či namiesto električkou utekam pešo. 😄 Treba mať radosť z pohybu.

ivik4
27. aug 2024

Nasilu 💁‍♀️
Beh na pase ma aj bavi ale celkovo stroje ,fitko , chodit tam, no premaham sa 3-4x do tyzdna nech vyzeram dobre . Doma mam aj bicykel, uz asi 14rokov tak to je fajn ked si zapnem film

milanemila
27. aug 2024

No si leniva 🤷🏼‍♀️ vacsina ludi od prirodzenia je a treba sa prekonat, telo si potom spravi navyk a este ti to cvicenie bude chybat. Skus iny trenng, mozno si si na zaciatok vybrala nieco prilis narocne.
Skus si najst nejaku aktivitu, kt ta bude bavit, aby si to nerobila na silu. Ja napr neznasam behanie, no tak nebeham, stale mam milion inych moznosti.

lakebabe
27. aug 2024

Vždy cvičím tak hodku a čosi. Ono sa to ani kratšie nedá keď chcem mat ten tréning celotelovy. Ale to sa bavíme o cvičení vo fitku na strojoch plus kardio. Premaham sa cely život aj ked sa mi nechce musím, lebo keby som necvicila cítim sa zle aj vyzerám zle. Ale je pravda , že také tie domáce cvičenia doma ma nikdy nebavili a nevydržala som dlho.

thirstymonk
28. aug 2024

Mal som 14. Videl som plagat svarcenegra. Povedal som si, ze raz tak budem vyzerat. Siel aom cvicit a velmi ma to bavilo. Bohuzial, v tom kritickom veku (ked som mal 16 a tak) ma rodicia nepodporili... Lebo si mysleli, ze chcem byt silak, aby som mohol mlatit surodencov. Namiesto cvicenia som teda v 16 zacal kurit a chlastat. Verim, ze rodicia boli stastni, ze som mal 59kg a nemlatil som surodencov.

evkamotka
28. aug 2024

A naco dlhsie? Ja cvicim od januara denne 20-30min a schudla som 14kg

katarinkalilly
28. aug 2024

@beataxxx presne,ako ja.Ja síce cvičím 5x za týždeň,ale keď mám niečo a tréning musím,,odložiť,, nervózna som ako čert =)

autor
28. aug 2024

@evkamotka Super tak v pohode stačí aj 20 minút denne? Aj si upravila stravu? Môj cieľ je schudnúť 10kg a spevniť postavu nohy pevny zadok atď.

beataxxx
28. aug 2024

Bez redukcie stravy Ti cvičenie nepomôže, len Ta spevní a upravia sa Ti partie, na ktoré sa zamerias,je to kruté, ale stále platí Ta slávna veta: cica nezer🙂🙂🙂

11bodka11
28. aug 2024

Nasilu. Neznasam to a nikdy ma to nebavilo.

evkamotka
30. aug 2024

Hej prestala som jest sladkosti, alkohol. Lahke vecere. Ranajky a obedy normalne, no neprejedam sa.