Ako spevniť zadok?

smuuk043
9. apr 2015

Ahojte. Mám taký problémik, že chcem spevniť zadok,aspoň trošinka ho zdvihnúť, a jediné, čo som doteraz dosiahla, sú svaly na nohách. Ako cvičím už nejaký ten piatok, klasika cviky ako drepy,výpady, zanožovanie, blabla... Strava myslím, že tiež ujde, nejedávam sladké, slané, vyprážané už niekoľko rokov(iba výnimočne) Zadok stále smerovka do spodku,ale zato stehniská jak ten ☹ Už neviem, ako mám tie cviky robiť, aby som hlavne zadok spevnila..Cvičenie ma baví, chcela by som aj nejakú tú výzvu skúsiť, ale bojím sa, že z tých drepov mi zas len nohy porastú ☹ Nemáte dakto dačo vyskúšané? Dik

adkat13
9. apr 2015

jillian michaels - killer buns & thights . program zameraný špeciálne na nohy a zadok. cca. 35 minút, 5x do týždňa. 3 levely, každý sa cvičí 2 týždne, alebo kým ťa baví 🙂 ale je to makačka 🙂))

grasia1
9. apr 2015

korcule su super na zadok.

natalym
9. apr 2015

Milovanie postojačky, opretá o stenu a nohy opreté na posteli, stoličkách a pod. 😀

ivivaiveta
9. apr 2015

@natalym zena,to co je za polohu?... 😀 😀 😀

mne pomohla na zadok kedysi kalanetika...tiez mam problem, ze potom hned aj stehna idu do objemu, ale pri kalanetike nie..

ivivaiveta
9. apr 2015

@smuuk043 ta kalanetika bola tebe.-)

natalym
9. apr 2015

No to by som Ti musela ukázať, ale u nás doma mi môj muž vždy povie, že to je dobré na zadok. A fakt tak ma bolí zadok a stehná potom, že až. 😀
Inak sex je veľmi dobrá vec na posilňovanie.
Posteľ, 40 cm priestor, stena, ja sa chrbtom opriem o stenu, nohy si dám, teda chodidlá na posteľ, vlastne sa držím na zadku a opieram sa o stenu. Namáhavé, to Ti poviem.

ivivaiveta
9. apr 2015

@natalym jaj taaaak... 😀 lebo ja rozmyslam, ako to robim postojacky, teda sak normalka, ze hlavou k stene...tak reku ako si to vyklbujem tie nohy na tu postel za mnou 😀 😀

ale pravdu mas, aj to je dobre na zadok... 😉

natalym
9. apr 2015

@ivivaiveta To môj muž, on Ti má nápady.......

zamilion
9. apr 2015

@smuuk043 jednoznačne jumping. ten zadok dvihne, spevní a urobí ti takú "brazílsku riťku". a ak potrebuješ aj zúžiť zadok po bokoch, tak k tomu pridaj kolieskové korčule

smuuk043
autor
9. apr 2015

@ivivaiveta kalanetiku som cvičievala kedysi , a vtedy som spozorovala super spevnenie na bruchu a nohách...ale zadok až moc nie 🙂))

smuuk043
autor
9. apr 2015

@zamilion hm, keby som si ešte tak mohla dovoliť, chodiť do fitka niekoľko krát do týždňa :/ ale vyzerá zaujímavo ! Korčule by som aj brala, ale mám tak trocha psychický blok pred nimi,odkedy som si nepekne nožku zničila na nich.... A bike na nejakej strednej rýchlosti by som nemohla dať??

smuuk043
autor
9. apr 2015

Ďakujem za ten nápad so sexom, bohužiaľ také kreácie si nejak nemôžeme dovoliť, kedže chlapovi rodičia sú na prízemí :D

natalym
9. apr 2015

@smuuk043 Nehápem????? Nijako s tým nikoho nerušíte........

smuuk043
autor
9. apr 2015

@adkat13 jillian som už raz cvičila, a viem, že makačka je to riadna...ale pokiaľ by mi to pomohlo spevniť riť,tak kľudne🙂 ty máš odskúšané?

smuuk043
autor
9. apr 2015

@natalym noo, už len tým, že musím byť opretá na posteli, za tú dobu, čo ju máme, sme ju tak trocha rooozhegali 🙂 takže je počuť aj to, že sa pretočím na druhý bok 🙂

natalym
9. apr 2015

@smuuk043 Kúpiť novú. 😀

smuuk043
autor
9. apr 2015

@natalym je to v pláne 🙂 dovtedy musím vymysleť iný cvik na riť :D

natalym
9. apr 2015

Alebo kúpiť novú riť????????

smuuk043
autor
9. apr 2015

@natalym daj eshop, kde predávajú :D

zamilion
9. apr 2015

@smuuk043 bicykel na zadok vôbec nepomôže

smuuk043
autor
9. apr 2015

@zamilion tak čo by si mi poradila??? 😔

twinflame
9. apr 2015

@smuuk043 ja cvičím úplne jednoduché cviky pri pozeraní TV alebo čítaní. Ležím na chrbáte a napínam sedacie svaly na pár sekúnd, potom uvoľním a opäť napnem. Pri jednej sérii to urobím 100 x. Pôvodne som si naplánovala zopakovať 10 sérií počas dňa, takže 100x10, no som realistka, väčšinou je to menej ako 10 sérií. Zadok mám foremnejší a pevnejší. Je to úplne jednoduché a posilňuje to aj iné svaly v okolí panvy. Skús, sama pocítiš po čase rozdiel 😀

smuuk043
autor
9. apr 2015

@twinflame myslíš tak, že ako keby stlačíš polky k sebe ?🙂

reni1512
9. apr 2015

Drepy drepy drepy 🙂 .. ale robit ich spravne!

smuuk043
autor
9. apr 2015

@reni1512 a poradíš ako?? Som dakde čítala, že treba ten zadok vtedy ako keby viac dozadu vypučiť

susik77
9. apr 2015

Ja mam teraz doma cross trenazer, pracuju stehna aj zadok. Ked si nastavim zataz na 8, uplne to citim. Plus robim jeden cvi, tusim z kalanetiky - postav sa k pevnej opore, napr. k stolu, stoj rovno a malinko zanozuj nohu a naspat, take kmitanie. Su to fakt malinke pohyby, daj si ruku na zadok, budes citit, ako ti pracuju svaly. Skus 50 opakovani.

smuuk043
autor
9. apr 2015

@susik77 už som skúsila heh 🙂 máš pravdu,cítiť to. Vdaka 🙂

reni1512
9. apr 2015

@smuuk043 najdes na youtube videa....ano zadok trocha dozadu, rovny chrbat ja vystriem aj ruky pred seba..ide mi to lahsie...🙂

smuuk043
autor
9. apr 2015

@reni1512 a koľko asi opakovaní? či to si sama zvolím? Cvičíš aj so závažím či bez?

reni1512
9. apr 2015

@smuuk043 ja sa snazim 3x denne po 20 drepov..viac nedam :D momentalne..pomalicky som zacala od 10 a zvysujes...bez zavazia..uz aj tak mam dost :D