Ako spevniť prsia po pôrode a po dojčení?

lulistek
7. aug 2013

Ahojte,
chcela by som od Vás radu. Ako ste spevnili prsia po pôrode a po dojčení? mám veľkosť 80C, čiže aj predtým boli tak "nižšie" kvôli tej váhe, ale teraz sa mi zdajú úplne, že zlé. Prosím o nejaké cviky, čo Vám zabrali alebo aj nejaké vitamíny.

Ďakujem krásne

sissy27
7. aug 2013

@lulistek na natiahnutú kožu a teda ovisnuté prsia okrem plastického chirurga ešte nič iné nevymysleli 😖 žiadne tabletky, ani vitamíny, ti kožu nestiahnu... posilovacími cvikmi posiluješ sval, ktorý je pod mliečnou žľazou, takže to opäť asi nerieši tvoj prípad...

acer11
7. aug 2013

@sissy27 a 1600e to vyrieši 😎

sissy27
7. aug 2013

@acer11 no nevšimla som si nejakú finančnú hranicu, do ktorej sa chce @lulistek zmestiť, ale radšej investovať 1600€ do niečoho, čo bude mať efekt, ako vyhodiť prachy z okna za krémiky, vitamíny a zázračné tabletky bez efektu...

ankiki
7. aug 2013

Rovnako zdieľam názor. Žiadne tabletky, krémiky a ani cvičenie Ti na to nepomôže. Pod oblečenie stačí vhodná podprsenka a ako v evinom rúchu by si sa manželovi mala páčiť tak či tak. Zákrok z mojej strany neodporúčam, ak ide len o estetiku a nie o zdravotný problém. Každý rez do tela je dosť veľký zásah, aj keď si to asi málokto uvedomuje. Netráp sa nad tým 😉

acer11
7. aug 2013

@sissy27 no,v tomto prípade jediné účinné riešenie ...

ankiki
7. aug 2013

@lulistek ...ináč, všimni si ešte, ako niektoré osoby v TV nosia hlboké výstrihy kvôli tomu, že prsia majú nižšie a nik sa nad tým nepozastavuje, pútajú tým tak či tak a každý sa pozrie, aj keď podľa mňa sú hlboké výstrihy nevkusné. Len na okraj, asi nechcú, aby sa im človek pozeral do tváre, ale do výstrihu. Sebadôvera---

matozazzo
7. aug 2013

po oboch porodoch trosku ovisli, ale chudla som postupne, cvicila - hlavne na trapezy a medzilopatkove svaly a div sa svete, som 2 roky po porode 2. dcery (a 6 po porode 1.) a vidim vysledok cvicenia 🙂 opat su pevnejsie... No a vhodna podprsenka ak mam vystrih a je to super 😉 A ziadne tabletky, kremy, nic... na sprchovanie pouzivam Dove a striedam s peelingovym sprchacom od oriflame... Beriem len klasicke vitaminy, obcas... a mozno aj pomaha masaz od manzela 😉

liza2222
3. jan 2014

deti nam zmrzačia tela

mylove321
3. jan 2014

@liza2222 presne tak.

ved akoby aj nie, je to zataz pre telo...

podla mna kasli na to. muza vzrusis aj tak a ked nie tvojho, mozes mat este ineho.

liza2222
6. jan 2014

TU NEJDE O MUZA ALE O MNA A ZNICENE SEBAVEDOMIE NAVZDY LEBO MAMM DECKO

silvinuska
6. jan 2014

😲 to bolo teraz drsne

bosoriak
6. jan 2014

@liza2222 Podla mna by si mala vyhladat odbornu pomoc psychologa, pretoze tento nazor sa potom podvedome dost negativne premieta do tvojho vztahu s dietatom. Nie je to vyryvanie, ani ironia, myslim to naozaj vazne.

Kazdej zene ostanu nasledky po porode a kojeni, vacsina z nich ma vsak ine priority a kilo navyse, strie alebo ovisnute prsia im nevadia. Co viac, su na ne hrde, kedze ide o znak toho, ze svojim telom dokazali vyrobit noveho cloveka, ktory je pre nich to najdolezitejsie na svete. Z tychto zien potom vyzaruje to, co ostatni vnimaju ako "krasu". Preto su spokojne mamicky take pekne, nie kvoli dokonalej postave.

Plasticka operacia je kazdeho osobne rozhodnutie. Osobne poznam zeny, ktorym to velmi psychicky pomohlo. Ziadna z nich ale neobvinovala dieta, to je ten velky rozdiel. Preto tvrdim to, co na zaciatku.

silvinuska
6. jan 2014

@bosoriak pozrela som si jej aj ine temy kde prispievala. Tiez jej odporucaju sa liecit. Nerob si z toho nic 😉 asi to bude niekto, kto sa zabava na fore uz dlhsiu dobu lebo normalna matka takto nenapise 🙂

hviezda89
6. jan 2014

@liza2222 no sila fakt... nezvykla som prispievať do fóra ale teraz mi to nedá. vieš čo, keby mi prsia mali visieť hoci aj po päty, je mi to šum a fuk! mám krásne, zdravé dieťa to mi je cennejšie než prsia. Môj muž ma miluje takú, aká som a je mi neskutočne vďačný za ten zázrak, ktorý som mu priviedla. Radšej keby si sa nad sebou zamyslela, nad tvojim sebavedomím a nad tým, čo si práve vypustila z úst.

bosoriak
6. jan 2014

@silvinuska Aj ja si to myslim. Na druhej strane, mozno si to precita nejaka mamina, ktora ma taketo pocity, akurat sa to neodvazi napisat. Tak tej to mozno pomoze 🙂