Ako schudnúť zo stehien?

26. júl 2024

Baby, po po porode som 6 mesiacov. Ostalo mi 6 kg. No hlavne na vlbruchu a stehnach. Brucho viem, ze sa poriesi lahsie ako stehna. Tie mam probratejsie, citom to na obleceni, pritom lytka mam stihle. Poradte ucinne cviky,,ktore pomohli vam. Ci radsej beh, ci rychla chodza. Nechcem moc schudnut,,pred tehu som mala 54 kg, vyska 170 cm. Teraz mam 60.

vanilkovazmrzka
26. júl 2024

Neda sa chudnut iba z urcitej casti. Da sa iba chudnut…

thirstymonk
26. júl 2024

Žiadne cviky ti nepomožu, možeš robiť aj tisic drepov denne. Chudnúť sa musí komplexne z celého tela.

lucia13022023
26. júl 2024

Ako píše kocka nadomnou, nedá sa schudnúť z určitej partie. Chudneš z celého tela. Keď budeš behat a budeš v deficite, schudneš, ale nie len zo stehien.. Sú rôzne cviky na stehná, ale to je skôr na vyformovanie.

autor
26. júl 2024

No vsak toto....ja ked schudnem na tych 55, tak vyzeram zle...aj v tvari.....no nic, budem musiet formovat. Viem, ze vaha ani tal nie je podtatna ako forma...

juditka_d
26. júl 2024

Ja by som urcite volila pilates, tak nie je prilis velky vydaj energie (ako pri kardio cviceniach), ide o posilnenie a formovanie, pomoze pekne na zadok aj stehna + to brusko. A navyse posilni aj chrbat, co sa Ti bude hodit ked budes nosit babatko na rukach.

michaela329
26. júl 2024

Musíš formovať, ako už napísali - cielene sa nedá chudnúť. Pilates je super, funkčné tréningy tiež. Beh mne stehná nestencil 😁 S genetikou človek nevybabre, ale behanie milujem.

sisska96
26. júl 2024

60 je normálna váha ku 170cm