Ako schudnúť zo spodnej časti brucha?

lapersefona
28. jún 2024

Ahojte nemali by ste pre mňa nejaké overene cviky?Ako dlho vám trvalo kým ste schudli z tejto časti brucha? Ďakujem za odpoveď

anjelicek26
28. jún 2024

Schudnut spodne brucho = prestat jest cukor. Ako dlho to trva - podla toho, kolko tam toho tuku je a ako dosledne ten cukor vylucis. A vek nie je len cislo v tomto pripade... ja som 5.den bezcukrovej diety a je to boj... ale stoji mi to za to, inak to v 40ke dole proste nepojde...

11bodka11
28. jún 2024

Strava. Cvicenie ti nepomoze.

haanovajana
28. jún 2024

@anjelicek26 ahoj,ako sa da zvládnuť bezcukrova dieta.Už išli aj kilecka dole?

nevenka
29. jún 2024

@anjelicek26 a pri kojeni? No zomrela by som za tyzden...😑

anjelicek26
29. jún 2024

@nevenka tak normálne kojim dalej.. snacky musia byť,len si to musím v hlave dopredu trochu rozplanovat 🤣

snowflakenel
29. jún 2024

Ja aom po porode 4 mesiace. Som stihla, no vypapala som si tuk na bruchu, kedze mikujem sladke. Veru,,po 40 asi len vzdat sa cukru. Bude to boj.

snowflakenel
29. jún 2024

Najprv treva schudnut,,az potom formovat

kiki68
29. jún 2024

Aj strava, ale ucinne cviky su napr candle, pripadne tie klasicke z kalanetiky/ pilatesu.

lapersefona
autor
29. jún 2024

@snowflakenel mam podvahu trosku mi toho ostalo po pôrode diastazu nemam
Plus ma nafukuje

lapersefona
autor
29. jún 2024

@anjelicek26 ideš low carb?

anjelicek26
29. jún 2024

@lapersefona len nejem cukor. Žiadne ovocie žiadna laktoza žiadne sladene napoje a žiadne sladkosti. Inak jem všetko ako predtým. Váhu mam fajn, teraz ide dole brucho.

nevenka
29. jún 2024

@lapersefona ani ja nemam diastazu a predsa moje brucho vyzera ako keby som cakala dalsie dieta. Nefunkcnu a povolenu stenu brucha mam. Ak mas podvahu, tak nemozes mat tucne brucho podla mna.

lapersefona
autor
29. jún 2024

@nevenka mas pravdu nie je tučné ale zz ani ploche ako predtým a trosku poporodneného tuku tam mam a musim kvoli tomu kupovať vacsie nohavice co ma štve lebo mi na nohy nesedia
A ako sa da sfunkcnit?

milos81
4. júl 2024

Nie je možné schudnúť len z určitej partie, ak chceš ozaj zhadzovať, bude to z celého tela, nie je v ľudskej vôli určiť to, kam si telo ukladá tuk, rovnako tak ani to odkiaľ ho dá dole a v akom pomere ku zvyšku. To, čo musíš je hlavne začať a vydržať, pričom cvičenie musí trvať najmenej 20 minút nepretržite, po 20 minútach telo začína spaľovať tuky, strava by mala byť taká, aby bol výdaj energie vyšší ako jej príjem, dobrý spánok a pitný režim by mal byť samozrejmosťou. Držím palce