Ako schudnúť z tejto partie?

7. jún 2024

Ahojte, prosim vas, existuje nejaky cvik, ktory by mi pomohol zmensit tento "roh" na stehnach? 🤣 neviem,ako sa to inak vola...aktivne chudnem pomocou kalorickych tabuliek, cvicim, snazim sa spevnovat. Viem, ze sa neda schudnut z jednej partie, ale uz som schudla pomerne dost a tohto sa nie a nie zbavit. Viem,ze este celkovo mam dost prace so sebou, ale toto mi tam dost vadi,tak hladam nejake konkretne tipy, ktore cviky by mohli pomoct. Budem vam vdacna za rady 🙂

minenkak
7. jún 2024

Ešte cvič a chudni pár mesiacov ono sa to ešte pohne

ssimusska
7. jún 2024

Stále chudni a zapoj silové cvičenia + vyšší príjem bielkovín.

autor
7. jún 2024

@minenkak
@ssimusska chudnutie mam v plane,este 8 kilo, ale aj ked som bola chudsia aj tucnejsia, stale mi to takto smiesne odstavalo🙄 mate nejake konkretne overene cviky?

mandzula
7. jún 2024

Zo svojich skusenosti ti poviem, ze hoci som mala aj 50 kil a pas do dvoch dlani, tato oblast mi vzdy vytrcala - tzv. efekt jazdeckych nohavic. Ja som si tuk dala odsat, odvtedy sa mi tam neuklada, ale nepribrala som odvtedy (rok 2000) vobec, to bude aj tym. Ak sa na to necitis, tak uz len poriadny silovy trening zamerany na bocne stehna.

autor
7. jún 2024

@mandzula hmmm ja by som sa najradsej dala odsat cela😆 bolelo to? Mozno raz aj do toho zainvestujem, ale najskor to chcem skusit cez cvicenie

autor
7. jún 2024

@sovica jeee dakujem pekne, vyskusam 🙂

mandzula
7. jún 2024

@autor urcite ti odporucam najprv upravu stravy a cvicenie, dnes, s tymto rozumom, by som to uz liposukciou zrejme neriesila, hoci som v podstate spokojna, no to riziko by som uz nepodstupovala. A, hej, bolelo, ale vies ako to je, ked sa chce zena pacit sama sebe, vsetko vydrzi.🙂

autor
7. jún 2024

@mandzula tak ja uz som dlho na kalorickych, uz som dala dole skoro 30 kil, ale tie posledne vies ako idu zle dole🥲

ssimusska
7. jún 2024

@autorka v klude mi nápis správu a môžem ti poslať môj tréningový plán

candii
7. jún 2024

No žiaľ to je tvoja stavba tela, aj keď schudneš ešte viac, vždy to tam bude a nedá sa schudnúť len z jednej partie ale chudne sa celkovo

mandzula
7. jún 2024

@autor chapem, silovym treningom vsak vies telo velmi pekne vytvarovat, len je to beh na dlhu trat a je to casovo ovela narocnejsie oproti kontrole stravy.

babulkomale
7. jún 2024

Volá sa to "uši" a je to vrodený typ postavy.

lilke
7. jún 2024

Ja som bola na kavitacii presne na tieto partie. Pred 12 rokmi. Nato hneď musela byť lymfodrenážna masáž, ale ručná, prístrojové nie sú ani zďaleka také účinné. A veľa čistej vody piť. Pomohlo mi to, doteraz mám tieto partie súmerné. No mne robila zdravotná sestra, ktorá mi vravela, že veľa kavitacnych prístrojov u nás používaných je nanič, bez efektu, vtedy mi vysvetľovala aj, prečo. Ona robila v Rakúsku, mala odtiaľ aj prístroj.