Ako schudnúť z bruška?

17. máj 2024

Ahojte,
Mam taky problém, meriam 170cm a vážim 48 kg, ale brucho mi trčí ako keby som bola v piatom mesiaci tehotenstva. Niekedy sa stáva, že ráno menej vytŕča, ale počas dňa, ku večeru je to už riadne. S kolegyňou sme skúšali 3 dní dokopy nič nejesť, iba nejaký jogurt, ale aj tak nič. Kolegyňa, ktorá váži podststne viac, aj keď 3 dní nič nejedavala, nepodarilo sa jej schudnúť ani gram. Poraďte gejake cviky na brucho. Cvičila som plank, aj mam apku na cvičenie no bez výsledku.

yoxinka
17. máj 2024

Choď k fyzioterapeutovi, nech ti brucho skontroluje, možno máš diastázu alebo oslabené svaly brucha. Sú na to špeci cviky. Potom ďaľšia vec, môže ti zle robiť nejaká potravina, alergia, intolerancia a nafukuje ťa. Moja dcéra mala kvôli laktóze obrovské brucho. Nič nejesť je asi tá najväčšia blbosť, akú môžeš v tvojom prípade robiť.

nikdenikto
17. máj 2024

To je aj celkom mala váha na takú výšku 🙈

lisymbia
17. máj 2024

Málo ktorá žena ma ploché brucho, ženy všeobecne majú vrstvu tuku na bruchu aby chránili maternicu a orgány. Je to normálne a prirodzené, jeho strata nastáva pri príliš nízkom percente tuku, čo pre ženu môže narušiť hormonálnu rovnováhu. Ak ho máš abnormálne vypuklé, môže to byť spôsobené zlým držaním tela, prehýbaním sa v krížoch alebo “pučením” zadku von. V takom prípade navštíviť fyzioterapeuta. Na svoju výšku máš miernu podváhu, určite neodporúčam takéto experimenty typu za tri dni zjesť jeden jogurt. Ver mi že ti to šťastie do života neprinesie, skôr si zavaríš na vážnejší problém 🙏

lisymbia
17. máj 2024

Ešte by som dodala že sa nedá schudnúť len z jednej partie tela, teda cvičením brucha z neho určite neschudneš. Chudnutie prebieha stále z celého tela, problémová partia ide vždy posledná.

mabenn
18. máj 2024

BMI 16,6, od 19 dole je podvaha...nema svaly zrejme, mas vychudnutu postavu, kde ti na bruchu vidno vsetko co si zjedla...riesila by som psychiku...lebo v podvahe nejest 3 dni, je uz naozaj neracionalne...