Ako schudnúť z brucha?

25. okt 2023

Nedarí sa mi schudnut z brucha.. strava zmenené treningy zaradené a aj tak. Poradíte ?

zenulkaaa
26. okt 2023

Makat makat. Musis cvicit aerobne, tzn behat napr 20minut v kuse. Cielenym cvicenim na brucho ako sed lah a pod neschudnes.
Takze nejaky sport si vyber kde sa riadne zapotis, beh, slapanie na stacionarnom bicykli, klasicky bicykel a makat na tom aspon pol hodinu 3-5krat tyzdenne.

basska_b
26. okt 2023

Nam hovoril telocvikar, ze brucho je o zivotosprave, cize cvicenim tam mozu byt aj tehličky, ale ked sa nezmeni strava, budu pod nanosmi tuku. Ale pises, ze stravu si menila...

andula09
26. okt 2023

@basska_b Ale nevieme, ako je zmenená tá strava ani ako cvičí, ako často a podobne. Akože to, že vyradím čokoládu zo stravy nepovažujem za zmenu jedálnička, napríklad.

marhulka13
26. okt 2023

@basska_b ja mam tiež problemove brucho a ma logiku co píšeš. Ja som schudla teraz asi 8 kilov za mesiac ale necvicim. No brucho síce splaslo, no koža ostala ovisnuta jak uši bígla

nicol_10
26. okt 2023

Neexistuje lokálne chudnutie..chudne sa zo všetkého

sandokanka36
26. okt 2023

hovori sa, ze brucho zalezi ovela viac od stravy ako od pohybu, mozem povedat, ze mne teda sa to osvedcilo, mavala som velke nafuknute brucho a ako som prestala jest veci, co mi neprospievali a samozrejme chrumky, cipsy a taketo, tak to islo dolu jedna radost