Ako schudnúť z bokov?

27. jún 2023

Caute, existuje nejaky trik, ako schudnut z bokov? 😏 Ani brucho nemam velke, ale tie boky.... Katastrofa..

s_o_n_i_k_e
27. jún 2023

Ja som schudla 40kg a rada za mna, neexistuje žiadny cvik, aby sa dalo chudnut len t bokov, alebo len nejakú partiu, treba sa zamerať na stravu a cvičenie okrem bokov aj celého tela a ak bude telo chudnúť pôjdu dole aj boky, sme ženy, čiže ak prieberieme mne to ide hlavne do zadku, bokov a brucha. Určite by som zmenila aj stravu a začala sa hýbať, prípadne zaradiť korčule, ale určite by som nerobila stále len cviky na boky.

beahavala
15. júl 2023
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

z vlastnej skúsenosti ti poviem, že sa nedá schudnúť len z jednej partie 🙂 ja som chudla s KetoDiet a šlo mi dole všetko...aj boky, aj zadok a aj brucho

1bmonika
31. aug 2023

Ja som schudla za 4 mesiace 8kil, -12cm z brucha a -10cm zo stehien dodržiavaním pravidelného stravovania - plus cvičenie, s bokmi som mala tiež problém a išlo to dole vďaka fitplanu, ak by ste chceli vedieť viac, napíšte 🙂

jankabin
14. feb 2024

@dadis ďakujem, super článok...