Ako schudnúť pri problémoch so štítnou žľazou?

ninja999
21. mar 2024

Prosím vás poraďte niekto ako schudnúť pri problémoch so štítnou žľazou, nejake cviciky alebo spôsoby cvičenia, ktoré najefektvnejšie a najrýchlejšie zaberú. Len bez behu, pretože som krátko po cisárskom. Prvý pôrod bol prirodzene a kilá išli ľahšie dole, tiež nebola problém štítna vtedy ale teraz ma to asi dosť ovplyvňuje. Mam 15 kíl navyše a fakt sa necítim dobre....

nataly420
21. mar 2024

Kamarátku som stretla pred pol rokom. Mala určite 20 kilov navyše.. videla som ,že sa hanbí a nebolo jej príjemná jej váha. Vraj problémy so štítnou žľazou nedá sa jej schudnúť. Dala som jej kontakt na svoju trénerku, ktora je naučila cvičiť a stravovať sa. Každý druhe deň je v posilke a maka na sebe. Vyzerá už ako predtým. Moja rada je, nájdi si trénera ktorý ti pomôže aspoň na 3 mesiace. Na YouTube hľadaj informácie vzdelávaj sa aj sama. Veľa šťastia
… výsledok bude stať za to

aaadkaaa
21. mar 2024

Kaloricke tabulky. Tiez mam lieky na stitnu zlazu a chudnem vdaka tomuto

wiwi28
22. mar 2024

Mam roky problémy so sz a mne pomaha silove cvicenie a kaloricky deficit. SZ spomaluje celý proces ale nezastavuje ho. Ja behať ano skakat nesmiem skrz zničené kolená. Sama si studijem variácie cvikov na jednotlivé partie. Vzdy idem do fitka s predstavou ake konkrétne cviky idem cvičiť a koľko. Hodina, max 80minut stacia na reálne výsledky. Treba len začať. Ako motivácia na začiatok je super mat trénera/ku.