Ako schudnúť pri deťoch?

zuzanatobi
11. aug 2021

Prosim vas pomozte mi ako schudnut mam 3 deti priatel ma uraza ze som kitna svina a to mam 64 kg co mamobit.
Jem len zeleninu neustale som v pohybe pri malom mam 1.5. Prosim. Co mam robit

s_a
11. aug 2021

vymeniť priateľa

zuzanatobi
autor
11. aug 2021

@s_a to som mu povedala ze druha zena by ho poslala do riti a jeho odpoved ...ze druha zena by semnu spala aj keby ju klamem ...je to tazke ale on sa za syna nepriznava pred ludmi iba doma ho lubi nikde nas doteraz nezobral a ked niekam chcem ist iba v dedine kde byvam nikde inde aby nas spolu nikdo nevidel ...pokial maly nebol na svete sme chodili sade ale ako sa narodil len doma nikde nas nechce bravat medzi 4 stenami zavreti a ked niekam idem s detmi uz som k...a.

mirage
11. aug 2021

@zuzanatobi mas s nim 3 deti, je to "priatel" a nazyva ta kotnou svinou?

tehotna40
11. aug 2021

Co máš robiť ? Zbaliť mu kufre a zamavat na rozlúčku 😀

ajka0207
11. aug 2021

@zuzanatobi poslať priateľa kadelahsie. Ale inak ak chces chudnúť kvôli sebe, tak nevidim rozdiel s deťmi a bez nich, viac pohybu a zdravšia strava.

zuzanatobi
autor
11. aug 2021

@mirage vies v dome ma akoze lubi ale ked sa pohadame uz som kotna svina. Mam ist za druhym nikdy mi to nedokazal povedat co sme spolu sade sme chodili.ale ako sa maly narodil len doma zena ktora sa maluje a zehli si vlasy je ku..a ale po druhych zenach slintal skratka som jak chudera doma s detmi idem len na ihrisko a k mojim rodicom aj to mu vadi lebo sa ku...m u neho ...zena nemoze nic ale chlap setko

terezia1105
11. aug 2021

@zuzanatobi 64 kg a takto ta uraza😔ja mam tiež 3 deti mala ma 7 mesiacov 77kg tiež brucho mi ostalo tiež ma okomentuje ze vyzerám ako tehotná ale toto mi povedať tak mi mňa dobre vytocil

10zabka
11. aug 2021

priateľ má určite ideálnu váhu a vyzerá ako model... ak niekoho milujem, tak ho milujem takého, aký je. Nie krajšieho, vyššieho, štíhlejšieho. Beriem ho so všetkým. Ak sa za teba a syna hanbí, nemá vás rád. Je to kruté, ale je to tak. Hanbiť by si sa mala ty, za neho. Uteč, ak máš kam. Lepšie to nebude, tomu ver. Nezaslúži si ťa. Nie ty jeho, on teba. Maj vlastnú hrdosť a nedovoľ, aby ťa ponižoval chlap, pre ktorého podľa všetkého slúžiš ako matrac.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanatobi
autor
11. aug 2021

@terezia1105 ano vzdy mi povie ze som kotna svina ...jeho zena ho podviedla a teraz ja trpim tim ze ma snu neustale porovnava ze som jak ona ..maly ma rok a pol ani 1x k emu v noci nestal mal vysoke horucky bol chory. Jeho odpived si matka sa staraj ...ale v sexe ma neustale vydieral ked som nechcela nemala chut. Uz ma poselal za druhym uz semna k...u robil jak bola jeho zena ...boli ma to lebo k malemu sa zobudit nevie ale pocas noci voli sexu ma budi lebo on ma chut a ked mu nedám lebo sere na maleho uz sa urazi odide k mamicke a semna spinu robi

mirage
11. aug 2021

@zuzanatobi raz.. raz by mi to chlap povedal a poviem mu, ze je kotny k., a odisla by som.. Nemas hrdost? Sebauctu?

h2
11. aug 2021

@zuzanatobi Ty máš oveľa väčší problém, než schudnúť pár kíl. Koľko váži Tvoj priateľ? Odporúčam vyriešiť problém tým, že sa zbavíš presne tých jeho nadbytočných kilogramov, ktoré Ťa ťažia.

10zabka
11. aug 2021

@zuzanatobi napíšem ti to veľkými písmenami: ČO ŤA PRI ŇOM EŠTE DRŽÍ???

lesana25
11. aug 2021

Vy obaja nebudete zrovna najbystrejší. A prečo stále spomínaš len "ako sa malý narodil". Tie zvyšné deti máš kde?

10zabka
11. aug 2021

@lesana25 👍

mirage
11. aug 2021

@zuzanatobi Zuzka.. ak mas trochu rozumu a sebaucty, daj sa dokopy a odid od neho.

zuzanatobi
autor
11. aug 2021

@lesana25. Tie dvw deti su spredchadzajuceho vztahu lubil nas dal by nam aj spoledne ale ako isiel pracovat na stavbu kde robia sami stari chlapi bez zien k.....ici basisti a ozralci on sa im chcel podobat. Zacali sme spomu byvat az v tedy sa zmenil ukazal svoju pravi tvar zacal slopat urazat ma bil ma tehotnu on ze maleho nechcel aby so. Ho potratila pol roka na neho nekukol az teraz len.v dome ze ho lubi lebo som ho vychovala ja sama uz je vedsi uz vie co chce dotial si na mateskej staraj sa

1katus1
11. aug 2021

@zuzanatobi a naco si si spravila 3 deti s takým debilom? Má ich priznané v rodnom liste ? Ak áno vyžiadať na súde výživné a poslať ho k mamičke.

zuzanatobi
autor
11. aug 2021

@mirage keby mam kam idem v dedine nic nenajdem mame najom on plati polku a ja mosim polku s materakej.cize otec zaraba a mama na materskej plat polku nikto nevie co ja prezivam hlavne chcem schudnut s brucha ovisa ma koza a je to dost nepekne robim co mozem ale doktorka povedala ze mam nevyliecitelnu stitnu zlazu ci jem alebo drzim.dietu je to minimalne ci schudnem. Preto som chcela vediet nazori mamiciek ci sa podarilo nejakej zhodit par kilov

10zabka
11. aug 2021

@zuzanatobi prepáč, ale ty nie si normálna... raz by ma udrel muž, len raz! a už by som s ním nebola. Kto to urobí raz, urobí o aj neskôr. Na otázku si mi neodpovedala. Si fakt tak jednoduchá, že ti záleží na chlapovi, ktorý ťa bije? Tehotnú a posiela ťa na potrat? Stále si s ním a čakáš, že ti tu niekto poradí, keď ty chceš len poľutovať? Každá normálna žena sa zdekuje a uteká pred debilom, ktorý si neváži ju a nechce vlastné dieťa (o tých, ktoré nie sú jeho, radšej pomlčím). Nemáš na viac? Radšej sama ako čakať, kým ti ublíži tak, že sa nebudeš vedieť postarať o deti? Ozaj... viete vôbec obaja o tom, že existuje ANTIKONCEPCIA? Čakáš, kým bude ďalšie dieťa a bude lepšie? Nebuď tak naivná.

mirage
11. aug 2021

@zuzanatobi Tvoj problem nie je ovisnute brucho! Ale debil, ktoreho mas pri sebe!

lesana25
11. aug 2021

Ja nemám slov. Tu je aj tak škoda niečo radiť.

10zabka
11. aug 2021

@zuzanatobi už ti napíšem len jedno: kto chce, hľadá spôsoby. Kto nie, hľadá dôvody. Hľadáš spôsob, ako ti pomôcť, či dôvod, prečo ostávaš s ním? Rád si dostala kopec. A verím, že aj v ip. Zariaď si život podľa seba, nesťažuj sa, ak chceš len poľutovať a utekaj, ak máš kam. Neposer život aj deťom, ktoré nemôžu za to, že žiješ s .okotom.

zuzanatobi
autor
11. aug 2021

@10zabka ja dieta nechem nespim snim jakma uraza a porovnava s jeho zenu ja nie som uz snim ale stale dolieza stale ma vydiera neda mi pokoj lebo zrazu mu zalezi na malom co dotial na neho nepozrel

dskjhfdlkdjhl
11. aug 2021

@zuzanatobi ked si taka kotna svina, tak ho riadne kopni, nech vie ako taka svina kope a najdi si niekoho normalneho.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanatobi
autor
11. aug 2021

@dskjhfdlkdjhl vies u neho 65 kg je uz moc matka s 3 detmi ale to ze on je jak lata 50kg ani nie nato nepozera ja hladam radu sama pre seba nie byt snim. ....aj tal ma vydiera a uraza porovnava a jeho.zenu aj ked som sama mi robi napriek

dskjhfdlkdjhl
11. aug 2021

@zuzanatobi ja som to samozrejme nemyslela uplne doslovne-jednoducho je to hnup a ked s nim ostavas, tak tiez asi nemas vsetkych pokope. Cimskor si najdi pracu, aby si sa mohla osamostatnit a radsej ziadny chlap ako takyto debil.

10zabka
11. aug 2021

@cocolino234 tak čo chce? Poľutovať? Sakra... píšeme si aj cez ip. Už som jej poradila azylové centrum, či centrum pre týrané matky s deťmi. Čo viac môžeme pre ňu urobiť? Však melie dookola to isté. Komu není zhúru dáno, v apatyke nekoupí.

leuska15leuska15
11. aug 2021

@zuzanatobi tvoj priateľ má 50 kg??????????????????????????????