Ako schudnúť po pôrode, keď nekojím?

ewka0012
19. mar 2012

Ahojte,takuto temu som tu nenasla,vsade pisu len o chudnuti pocas kojenia,a co my co davame umele?mam doma 7tyzdnove babatko,ked som otehotnela mala som 65kg pri vyske174cm,co bolo ok,rodila som ako 94kilova 😲 pritom som vobec nejedla za dvoch,aj som sa dost hybala a normalne pracovala.asi to bude mat suvis s mojimi oblickami,som moc zavodnovala.v porodnici som nechala len 6,5kg.potom som schudla asi dalsich 5kg,ale uz par tyzdnov mi vaha stoji.pritom jem ovela menej,normalne tri krat denne.celozrnne pecivo,vela zeleniny a ovocia,vareny obed,smazene a sladke velmi malo.kazdy den chodime na dlhe prechadzky,niekedy aj 2x denne plus starostlivost a babo a domacnost-cize skoro stale v pohybe..a vaha nejde dolu.co mam robit?na cvicenie sa este moc necitim,pred tyzdnom som dostala prvy menzes,velmi silny,este stale ma dolu vsetko pobolieva,aj z prechazdky chodim hotova vsetko ma boli.zacnem pomaly doma aspon na brucho cvicit a potom korculovat.myslite ze nechudnem lebo nekojim?niekto mi povie ze ked nekojis pojde vaha pomaly dolu,oni zasa ze niektore pri kojeni aj priberu.stale mam okolo82kg,nemam co na seba,zachvilu je krst a ja sa na seba ni pozriet nemozem.navyse sa priserne potim pri kazdej cinnosti a hlavne v noci,stale som smadna.poradte diki

lubkaj38
19. mar 2012

@ewka0012 precitaj si o dukanovej diete zacinam ju drzat od zajtra tak uvidime 🙂 mne treba dat dole este 10kg ☹ po porode v zivite som tolko nevazila 68kg vzdy som mala 58kg a pri mojej vyske som bola spokojna a citila som sa dobre teraz ked idem do obchodu a vidim sa v kabinke jeminku hroza 🙂 a menit cely satnik nechcem mam kopec siat c. 36 -38 a nevzdam sa pre jedne kila tie musia ist dole! som si povedala 🙂

vejula
19. mar 2012

@ewka0012 skus si dať spraviť testy na štitnu žlazu, niekedy zvykne po porode zblbnuť , tak či to nebude spôsobene tym 😕
Inak dojčenie nieje žadna zaruka chudnutia, je to tak pol na pol. asi polovica chudne druha polka naopak pri dojčeni schudnuť nemože, dokonca niektore pri dojčeni prave priberaju

katka2405
8. aug 2012

ahojte, ja som vazila pred tehotenstvom 52kg citila som sa dobre no hlavne som vzala na seba hoci co. noo pocas tehotenstva som pribrala,teraz mam 65kg. nekojim ale krmim. neviem co mam robit,ani tolko nejem uz sa mi aj z toho toci hlava a nic vaha je stale ta ista. vie mi niekto nieco poradit? som uz z toho hotova,je teplo,ja nevladzem bolia ma uz kolena z tej vahy. ked pozrem na veci co mam na leto nakupene tak mi je do placu ze sa do nicoho nevojdem. a ta tehotenska celulitiida strasne:(

patkaza
27. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

treba trochu viac pohybu a nejako zrýchliť metabolizmus http://akoapreco.com/nechudnete-pricinou-moze-byt-pomaly-metabolizmus/