Ako schudnem z brucha?

lienocka_a
22. dec 2014

Ahojte, potrebovala by som poradit, ako schudnut tuk na bruchu, asi 5 cm pod pupkom. Vahu v podstate nepotrebujem riesit, pretoze okrem toho, ze mi trci brucho, mam normalnu postavu, mam 160 cm a 53 kg, len vyzeram smiesne, ked mi tak trci brucho, najma, ked sa najem. Nejake rady, prosim? Dakujem

vulka
22. dec 2014

Spodné brucho sa dáva preč dosť ťažko. Tu nepomožu také tie brušáky. Podľa toho, čo som si naštudovala na to treba tie cviky, kde sa táto časť aktívne zapája. Teda ľah na chrbte a zdvíhať nohy aj s panvou(cca do pravého uhla). Ale je to drina.

radka168
22. dec 2014

Ahoj,ja Ti mozem poradit z vlastnej skusenosti,v oktorbri tohto roku som si kupila pas na chudnutie a spevneniebrucha z teleshopingu,pouzivam ho takmer kazdy den 50*minut,a schudla som v pase 7cm,ten pas stoji 35eur.A co je nanom najlepsie,ze dam si ten pas a mozem pri nom robit takmer vsetko napr.vysavam,zehlim,varim a popritom si formujem brucho.Nechcem moc cvicit lebo kojim a bojim sa,ze by sa mi zmenila chut mlieka a maly by sa mi odstavil,tak toto je moje odporucanie.

kotatko1232
22. dec 2014

@radka168 posli foto toho pasu prosim ta na tebe

lienocka_a
autor
22. dec 2014

@vulka Dakujem, cvicenie mi nevadi, chodila som aj na bootcampove cvicenie, ale iba raz za mesiac, lebo nestiham, a preto samozrejme vysledok nevidiet. Najradsej by som nejake cvicenie, ktore mozem robit doma.

timca55
22. dec 2014

ježiš začni brušakovat, to ta nenapadlo?

bosoriak
22. dec 2014

@lienocka_a https://www.youtube.com/results?search_query=ji...
Tato zena je kuzelnicka, akurat sa nadries, ale ma vysledky naozaj. Neverila som, ale ten jej 30 day shred je fakt ucinny.
Toto cvicenie 6weeks six-pack je presne na brucho.

lienocka_a
autor
23. dec 2014

@timca55 brusaky su na spevnenie svalov, ja potrebujem v prvom rade spalit tuk, ktory mam na bruchu, a to brusakmi pojde velmi tazko a velmi dlho, to ti nenapadlo?

u2jana
23. dec 2014

@lienocka_a
mam podobny problem, meriam 165cm a vazim 48kg, takze som chuda, akurat to brucho mi zostalo od porodov vytahane :/

nasla som toto
http://www.pronaladu.cz/jak-zhubnout-v-pase-a-n...

ale netusim, ci to funguje

malabiba
23. dec 2014

no ako sa dá schudnúť "len" z brucha to by som aj ja rada vedela....spevniť ho brušákmi a cvičením to je jedna vec, ale schudnúť sa nedá iba z jedného miesta

jespera
23. dec 2014

@radka168 Ako sa vola ten pas - ktory konrektne mas...

radka168
23. dec 2014

@jespera vola sa LiveActive U.Slender.

radka168
23. dec 2014

@kotatko1232 prepac,ale nemam tu potrebu fotit sa s nim a prezentovat sa v nom.

katia77
23. dec 2014

Najlepsi recept - vyhodit z jedalnicka obilniny, strukoviny, cukor a priemyselne spracovane potraviny, potom budes jak modelka v oblasti brucha 😉

timca55
24. dec 2014

@lienocka_a no nie a co si si chcela spalit tuk za dva dni ? nenapadlo ma to lebo ja brusakujem a nemam take starosti

izabelkas
24. dec 2014

@katia77 Na "paleo" sa chudne, ale zdrave to nebude. Skor by som ocakavala rakovinu za par rokov z vela zivocisnych bielkovin. Uz sa na tom zhoduju viaceri odbornici na stravu. Ludia boli stihli aj pred "vynajdenim paleo diety". Je to len modna vlna, tak ako kedysi delena strava. Zaujimave je, ze aj s nou ludia chudli ze? A pritom neslo o nic drasticke, len premyslanie o tom co jeme. Nie je mudre vynechavat ziadnu z dolezitych zakladnych zivin a teda v tomto pripade su to sacharidy...

sense
24. dec 2014

moj nazor je je jedno ci dukanka, alebo sacharidove vlny, paleo ci co...kazdy musi zistit sam co mu najviac vyhovuje vo vseobecnosti u mna plati vydaj musi byt vacsi ako prijem a vtedy to ide...aj bez velkeho obmedzovania, aj sport resp pohyb si musi clovek najst aky mu vyhovuje niekomu beh, niekomu fitko, inemu dlhe rezke prechadzky alebo vystupit z autobusu o dve zastavky peso ci len tak si pustit hudbu a sa vyblaznit....

katia77
24. dec 2014

@izabelkas Paleo nie je bielkovinovy jedalnicek 😉

izabelkas
24. dec 2014

@katia77 Ja viem, ale vynechavaju sa vsetky sacharidy okrem zeleniny. Pri chudnuti je vhodne znizit trochu sacharidove zlozky stravy ale nie uplne vynechat.

17alexis
24. dec 2014

@lienocka_a priatel prestal jest pecivo a raz tyzdenne beha. Za mesiac dal dole 5kg. Vidiet to na bruchu aj tvari. Ja tiez potrebujem zhodit brucho. Meriam 172 cm a vazim 54kg, ale vyzeram ako tehotna. Inak mam postavu ok. Skusim asi tu priatelovu metodu. 🙂

theabloom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz