Ako schudnem 7 - 8 kg?

18. apr 2021

Zdravím vás 🙂 máte prosím nejaké overené typy ako schudnúť 7-8kg ? Samozrejme čo najskôr a nie za pol roka😁 vaše osobne skúsenosti čo pomohlo vam a za aký čas. Ďakujem 🙂

elizabet173
18. apr 2021

je tu asi 150 diskusií, skús si dať do vyhľadávača, iba by som sa opakovala

vikinka292
18. apr 2021

Pravidelne absolvejem 7dnovy detox po ktorom mam hneď 5kg dole za 7dní. Od leta celkovo 20kg dole. Ale nieje to len o detoxe, pretože ak niekto na 8den sa s prepáčením nazere tak kila idú späť.

janai1
18. apr 2021

Jasne, najoverenejší tip je vyšší výdaj ako príjem 🤣

lesana25
18. apr 2021

8kg nenaberieš za týždeň, rovnako tak ich ani za týždeň nezhodíš.

marci77
18. apr 2021

skuste 90dnovu dietu, na fb je velmi dobra skupinka, kazdu chvilu tam niekto pise, ze schudol 5-15kg .....zavisi, z akej vahy idete
je to v podstate delena strava, 1 den jete bielkoviny so zeleninou, dalsi skroby (zemiaky, ryzu so zeleninou), dalsi je uhlohydraty (cestoviny napriklad, kolac) a posledny je zeleninovo ovocny den ....a tak sa to strieda a na 29den je iba voda ......nehladujete pri tom

sofiella
18. apr 2021

Ja som schudla 8kg za 2 tyzdne diétou protissimo. (Nieco ako keto diet ale kvalitnejšia znacka)
Ale dodržiavala som to s maximálnou disciplínou na 380% , ani žuvačku som si nedovolila dat, bála som sa dokonca aj vypiť kávu... skratka neporušila som to ani trochu, plus jedla som veľa zeleniny (aj to povolenej)
Potom som uz porusovala, tak to išlo pomalšie. Potom som pribrala kvoli tehotenstvu. Keby som opäť chcela rýchlo schudnúť, idem do toho znovu. Teraz sa držím kalorickych tabuliek.

jeiny
18. apr 2021

@vikinka292
V com spočíva ten detox? Ďakujem

sssss123
18. apr 2021

za mesiac -6 kg, po diagnostikovaní cukrovky, obmedziť ryžu, zemiaky, cestoviny, zrušiť sladkosti, večerné chrumkanie pri telke a nočné nájazdy na chladničku, veľa zeleniny, ryby aspon 1x tyzdenne, mäso tak 2-3x do tyzdna...

vikinka292
18. apr 2021

@jeiny spolupracujem s tou firmou takže verejne nejdem písať aby som nerobila reklamu. Ale je to 7dnovy detox, strava 5xdenne plus balíček, ktorý si kupujem. Mam tu skupinu, môžem ta max pridať a mam tam aj k detoxu napísané.

marci77
18. apr 2021

@vikinka292 aj mna mozete pridat do skupinky, rada si precitam, dakujeeem

zuzlaka
18. apr 2021

Úprava stravy a pohyb, to je zakaždým to isté, nič viacej a nič menej 🙂

ninyart
18. apr 2021

3 mesiace -6kg a 49cm z obvodov. Jem vsetko, najdolezity je kaloricky deficit.

sslobodnamama777
18. apr 2021

@ninyart krásna zmena. Nebola si velmi silná podla mna, iba na chrbte to vidno, ze tam je viac tuku, ale krasna zmena, len si to drz, lebo tie kilá sa velmi lahko naberú. Prosím Ta ak chces, napíš ako si schudla a aj si cvicila? Kaloricky deficit..a nebola si hladná? Ja mam teda na sebe velmi vela tuku, kaloricke tabulky nezvladam vobec...dakujem.

ninyart
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninyart
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvia062
11. máj 2021

Skus si pozriet na instagrame stranku krasna.s.valentus su tam produkty ako kava caj a dzus na chudnutie ktorw ta neokradaju o cas a naozaj funguju .staci si pozriet su tam tusim aj recenzie

autor
11. máj 2021

@silvia062 prosím vás ženy !!! Neverte na tieto kraviny neexistuje väčšia blbosť ako chudnutie z kávy alebo džúsu! To je len okrádanie naivných ľudí ! Rozmýšľajte prosím vás. Naozaj ľutujem každú jednu ženu ktorá vyhodila za valentus tie peniaze. Chudnúť sa dá len zdravou stravou plus cvičením a neexistuje žiadna skratka nejaké kávy a džúsy ani nič podobne. Zobuďte sa neverte tomu a nedávajte peniaze na take klamstvá. 🙏🏻

mluciam
8. sep 2021

Baby ak niekto chcete odkupit kuru keto diet z chia shake predam vyhodne 🙂 kludne ma kontaktujte 🙂 cena kury bola 100 Eur na 2 týždne