Ako sa zbaviť celulitídy?

tinkatinus
13. apr 2019

Ahojte baby, chcela by som sa Vás spýtať, či máte niektorá skúsenosť osobnú, ako odstrániť celulitídu a je mi jedno, či kozmetikou alebo nejakým iným spôsobom, najlepšie by bolo niečo prírodné, ak také existuje a najmä niečo, čo ste vyskúšali a zabralo to. Ďakujem

pralinka86
13. apr 2019

Cvičiť, hybať sa 🙂

stefanyi
13. apr 2019

Laserové odstránenie celulitídy....

melinocka
13. apr 2019

@tinkatinus a vahovo si tazsia na svoju vysku? Co si uz doteraz skusala?

evicka5555
13. apr 2019

Viac krát som citala ze zo zalievanej kávy z toho sosu si spraviť píling dosť pomáha, skúšam aj ja

adelakom12
13. apr 2019

@tinkatinus kávový píling - káva zmiešaná so sprchovým gélom,to v sprche masíruješ každú nohu samostatne, smerom hore a vraj ešte pomáha striedavý prúd vody na nohy teplá/studená 🙂 a ešte masírovať smerom k srdcu alebo nejak tak sa mi zdá. 🙂 A to treba niekoľkokrát do týždňa opakovať.. Takú radu som počula ja, môžeš vyskúšať. 🙂

barbellka
13. apr 2019

@tinkatinus hlavne dodrziavat pitny rezim-vela cistej vody, hybat sa a upravit trosku stravu...pomaha aj masaz stehien studenou vodou , existuju bahenne alebo skoricove zabaly, ktore pomahaju proti celulitude...

tinkatinus
autor
13. apr 2019

@melinocka mám 170cm a 58kg takže vahovo som dobre, vždy som mala celulitídu trošku iba, ale teraz po druhom pôrode sa mi to akosi zhoršilo dosť. Ešte nič som neskúšala

tinkatinus
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinkatinus
autor
13. apr 2019

@barbellka no ten pitný režim mám biedny to je pravda a ešte aj kojim....a tie zábaly nevieš čo pomáhajú?

tinkatinus
autor
13. apr 2019

@adelakom12 tu kávu skúsim...ked už ju nepijem tak aspoň skúsim masírovať a mám to tam aj nechať pôsobiť?

tinkatinus
autor
13. apr 2019

@pralinka86 hýbať sa hybem a to dost ale doma cvičiť, akoze fakt cvičiť ,sa mi nechce lebo cez deň sa nezastavim a večer odpadnem od únavy ked spia deti

adelakom12
13. apr 2019

@tinkatinus nie, stací masírovať, aspoň 5min každá noha, zdola hore.

barbellka
13. apr 2019

@tinkatinus ja som to len zacala pouzivat takze ti neviem zarucit ....po case napisem...lebo na to treba viac casu....ale uprimne treba na to aj cvicit....inak sa toho nezbavis tak lahko

tinkatinus
autor
13. apr 2019

@barbellka takže nestačí len kocikovanie a obletovanie okolo synov? :-/ boze, doma sa mi fakt nechce cvičiť a namiesto cvičenia behať by nepomohlo?

melinocka
13. apr 2019

@tinkatinus masaze su fajn s kavovou usadlinou, alebo kefovanie s kefou s prirodnymi stetinami - taka lymfomasaz - su videa na youtube... alebo jeden krem mam odskusany, ze je hladucka pokozka... ALE strava a cvicenie... strave prikladam vacsiu dolezitost - lebo ide o vyzivu tela, celkovu vnutornu cirkulaciu krvi, cize detox ked dokojis by sa hodil a naozaj dbat na spravnu stravu.

barbellka
13. apr 2019

@tinkatinus myslim ze len kocikovanie nepomoze tvoje telo je uz na to zvyknute....treba kombinacia cvicenie strava pitny rezim ....tieto zabaly a masaze su skor doplnok na urychlenie...behanie si myslim ze je ok....ja inak rada cvicim videa na stranke fitshaker za 8 ecok mesacne mas pristup k mnozstvu videi....videa su 20 min takze sa da najst doma cas a tie trenerky motivuju tak akoby boli vedla teba :D

pralinka86
14. apr 2019

Jasné, určite aj beh pomôže. Podľa mňa už si na ceste, keďže sa veľa hybes, takže chce to len cas. A prestriedat tvoj bezny pohyb s niečím na co telo nie je zvyknute.
Mne sa páčia tato seria cvikov , je to 15-20min, ale stoji to za to. Náročnosť sa pomaly zvyšuje

https://www.youtube.com/watch?v=7JeFyj9C3no
janulka1802
14. apr 2019

Celulitída veľmi záleží od typu postavy ak si typ hruška teda tuk sa Ti ukladá do zadku stehien resp dolnej časti tela vždy ju budeš mať určite sa dá zmierniť ale úplne odstrániť skôr nie to by si musela byt vo forme ako nejaká fitnesska nerob si z toho hlavu ak si stihla má ju veľmi veľa žien aj krásnych modeliek herečiek

mareri
6. sep 2019

mne pomohla kolobežka. Pravda je, že chodim pravidelne behat, jazdim s detmi n akolobežke a bicykli. Pomaha to

essenceee
7. okt 2019

bojujeme s nou každa a škoda, že iba ženy. Ešte som nepočula muža, aby mal celulitidu 🙂 zbavit sa jej asi neda, ale zredukovat ano a to ako pišu športom, kde najviac pracuju nohy, takže ak pomaha kolobežka, kludne. Každemu vyhovuje niečo ine

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petka125
25. máj 2021

@melinocka aký krem je prosím vhodný?

melinocka
27. máj 2021

@petka125 Peti, zial neviem ako sa volal 😀 mal hnedu flasticku a pokozka bola prekvapivo az zamatova, totalne ma dostal, lenze to som ho dostala a ked sa mi minul, neriesila som to, bolo to pred 13timi rokmi 🙂 bol zahranicny.
Skusila som dat do googlu, ci by ta mohlo nieco inspirovat, nasla som toto: https://www.vyber-si.sk/najlepsie-kremy-na-celu...
Pekny den.

petka125
27. máj 2021

@melinocka ďakujem