Ako sa zbaviť celulitídy?

terez253
14. mar 2016

Ahojte, viem, že sa o tejto teme popisalo uz viac nez dost. Chcem sa Vas vsak spytat, co konkretne pomohlo Vam, aby ste sa jej zbavili. Nejake cviky, kremiky, domace procedury a zabaly atd. Celulitida sa mi dala na zadku. Nikdy som ju tam nemala a za posledne styri mesiace sa mi neskutocne rozrastla. Mam momentalne 53 kg, nie som tucna, za posledne styri mesiace som vsak pribrala 6 kg ani neviem ako. Tiez sa mi zhorsila plet a som stale unavena. Neviem ci to moze byt nejaka hormonalna porucha. Ta celulitida ma vsak stve. Pravidelne cvicim a preto som neocakavala takyto rozrast. Je sice pravda, ze sa nejako zvlast zdravo nestravujem, mam rada sladke, ale snazim sa do jedalnicka pridavat vela zeleniny a ovocia. Takze baby, co pomohlo Vam? Za aku dlhu dobu ste videli vysledky? Pomohli Vam nejake tabletky, vitaminy?
Radte, prosim 🙂

Dakujem

guinevre
14. mar 2016

@terez253 Ahoj, a ako cvicis? Behanie, cinky, aerobik...? Celulitida je viac vec genetiky, ale da sa aspon trosku ovplyvnit. Zdrava strava, vela vody, a spravne cviky. Ked len, na priklad, behas, tak to moc nepomoze.

veronickas
14. mar 2016

Vela vela pit - caje, mineralky, vodu - nesladene, neochutene. 3litre za den

malabiba
14. mar 2016

@terez253 jedine zbaviť sa nadbytočného tuku - cvičením a úpravou stravy...aj keď občas veľa zjeme, telo hladuje - veľký prísun kalórií a nevyrovnaná nutričná hodnota....najlepšie nájsť vo fitku trénera - navrhne úpravu stravy aj cvičenie - nemusí byť len cvičenie s činkami, skôr zložené z kardia, precvičovania svalov tela - treba si níjsť spôsob, ktorý komu najviac vyhovuje....za mesiac prvé badateľné výsledky

terez253
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terez253
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terez253
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terez253
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lorela
14. mar 2016

@terez253 Veľa chudých žien má celulitídu tiež. Je to vo veľkej miere aj otázka genetiky. Zostáva ti jedine upraviť stravu - nie chudnúť, ale voliť zdravšie potraviny (zdravšie tuky) a vylúčiť, resp. obmedziť to, čo stav celulitídy ešte zhoršuje, napr. káva, alkohol, tesné oblečenie atď.
Skúsiť môžeš saunu a lymfodrenáž.

malabiba
14. mar 2016

@terez253 celulitídu tvoria tukové bunky - nadmerné zbujnenie tukového tkaniva - stačí chudunkej babe pribrať dve tri kilá prirýchlo, keď sa mesiac, dva nezdravo tlačí "zlými" tukmi a sacharidmi a je to tam - preto úprava stravy

lorela
14. mar 2016

Keby som nevidela 2 - ročné dieťatko na mimoriadne zdravom jedálničku s celulitídou na zadočku 🙂 , tiež tvrdím, že je to problém len nezdravej stravy 😉

terez253
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lorela
15. mar 2016

@terez253 Takých je kooopec 😉. Stačí, ak sa oboznámiš so zdravými surovinami a potom si z nich môžeš kuchtiť zdravé jedlá aj celý život.

koka3
15. mar 2016

veelmi vela cistej vody pit 🙂

matuliksk
27. nov 2016

Odporúčam kvalitný píling, ja som sa jej zbavila rýchlo mám 51kg a 163cm, necvičím ale pohybu mám cez deň dosť, toto mi veľmi pomohlo https://www.facebook.com/getbodyscrub

dzigitka
1. feb 2017

caute baby, ja som volakedy robila v salone Vitality studio na Tupolevovej v Petrzalke s takym pristrojom LPG na odstranovanie celulitidy a spevnovanie.
Zeny si fakt pochvalovali a boli spokojne, ale tak aj to dost stalo... V takych salonoch ako je ustav lekarskej kozmetiky kde urcite chodia celebritky stala jedna masaz aj 50€. V tom salone na Tupke to bolo asi o polovicu lacnejsie alebo tak. Vsak si skuste vyhladat, maju aj webku