Ako sa zbavím spodného bruška?

labela76
13. feb 2021

Ahojte chcem poradiť. Nedokážem sa zbaviť spodného bruška viete mi dať nejaké rady 😊

matka1961
13. feb 2021

Pripnem sa ak nevadí🙂 tiež len to ma trápi🙂 asi daň zato, že sme maminky🙂

kubkovamama
13. feb 2021

@labela76 ahoj,ak máš detičky,po tehotenstve už treba bruško cvičiť inak ako pred.Pilates a joga aspoň u mňa určite zaberá dosť rýchlo,po 6tonedeli aj pomedzi pôrody na udržanie postavy.Najprv spevní hlboké svalstvo a chrbát,bruško sa pridá.

midka
13. feb 2021

@kubkovamama mas nejake dobre tipy napr.z you tube ...

matka1961
13. feb 2021

@kubkovamama aj ja som zvedavá🙂

leona45
13. feb 2021

.

lolazmola
13. feb 2021

Pozrite cviky na diastazu. Ale ono to chce komplexnejšie cvičenie ako iba pár cvikov z internetu. Venuje sa tejto téme Monika Srenkova, pozrite si jej prednášku alebo kúsok z jej cvičení. Prajem veľa šťastia

kath1210
13. feb 2021

@labela76 po oboch porodoch som cvicila podla Moms into fitnes - daju sa tam krasne najst poporodne cvicenia, neskor ked opadla najvacsia cast poporodnych kil som zacala spevnovat s Fitnes blender a pri nom som doteraz. Treba vela cvicit krdio(min 30-40min min 2x tyzdenne a brusne svaly posilnovat pravidelne, min 30min 2-3x tyzdenne efekt stojin za to)

veronice
13. feb 2021

Cvicenie je super vec ale na brusko je potrebne popracovat aj na strave... V kombinacii so spravnym cvicenim to vie spravit velmi pekne vysledky 🙂

miselar
13. feb 2021

.

matka1961
13. feb 2021

@veronice stravu mám zvládnutú ale ktoré sú tie správne cviky?

zuzi364
13. feb 2021

.

kattarinab
13. feb 2021

Spodne brusko sa robi v kuchyni 🙂 a trva to dlhsie kym sa ho clocek zbavi. Cvicenie je uz len taky doťuk 😊

kubkovamama
14. feb 2021

Kukni rehanfyzio napr. Alebo na fitshaker. monika prezentuje cviky pre mamicky alebo prave cviky na diastazu. Cvicit som zacinala podla kniziek uz dlhe roky,jogu som zacala jogou pre tehotne v prvom tehotenstve pred 12r,potom pre problemy po potratoch som skusila jogu pre zeny a to je top podla mna,ale zas nie celkom vhodne na diastazu,to az ked brusko trochu spevnie.Chodila som na kurz,nie podla netu,ale obcas sa inspirujem aj tak,som 3 tyzdne po porode a brucho uz pekne splaslo.Ale keby necvicim,bolo by riadne.Za mesiac sa da upravit pekne o 10-15cm.Len poctivo kazdy den si vyhradit