Ako sa zbavím brušného tuku a dosiahnem ploché brucho?

aner18
15. mar 2021

Dobrý deň,
mám 17 rokov a potrebujem poradiť ako sa zbaviť brušného tuku pretože som skúšala už všetky možné spôsoby a stále nič.
Najhoršie to je v spodnej časti. Postavu mám na svoju výšku aj vek veľmi dobrú naozaj som spokojná len proste to brucho je problémová časť a nedá sa mi z neho schudnúť neviem čím to je.
Chcem ho mať pekne ploché tak poprosím nejaké rady. (Žiadne tabletky a iné odpady. )

janai1
15. mar 2021

@aner18 brucho schudneš iba stravou

1angelika
15. mar 2021

strava a cvičenie, ak už teraz v tomto veku máš tento problém tak to musíš podchytiť čím skôr..

aner18
autor
15. mar 2021

@1angelika už dlho sa zdravo a pravidelne stravujem aj keď sem tam mam tie dni kedy zhreším a mám aj pravidelný pohyb aj cvičím

tyrkysova_kobyla
15. mar 2021

@aner18 ked pises, ze v spodnej casti, tak zarad cviky primarne na spodne brusko (napr.

https://www.youtube.com/watch?v=hF_oZUAjMPQ

plus vyvazena strava. Mozno to nie je u teba problem, ze z neho musis schudnut, skor spevnit a vyformovat

joannita
15. mar 2021

Obavam sa ze s tym neurobis nic.... Ked si inak chuda a len v podbrusku mas vela tuku, tak cvicenie ti nepomoze, svaly si sice vybudujes, ale stale budu schovane pod tym tukom. Posilovanim tuk nespalis. Musela by si schudnut este viac celkovo, ale to by si zas asi bola moc chuda.
Mas to tak proste geneticky.... Jedine nechat si odsat ten tuk. (ak je to ale naozaj kvoli tuku, nemas len nafuknute brucho? Rano hned po zobudeni mas ake brucho? )

1angelika
15. mar 2021

@aner18 tak potom to môže byť aj krivá chrbtica - zlé držanie tela..brucho možno nemáš veľké len vypuklé..

aner18
autor
15. mar 2021

@joannita ráno mám to brucho ploché ale tá spodná časť je stále taka vypuknutejšia a to vidno že je to tuk lebo to chytím ako malú buchtičku do ruky a je to iba v strede, na bokoch ho mám ploché. To vyzerá akoby som mala tuk aj svaly zároveň.

dzejsik
15. mar 2021

@aner18 nájdi si na instagrame andy.stech a môžeš jej napísať, celkovo jej profil by ťa mohol v tomto nasmerovať, inšpirovať

joannita
15. mar 2021

@aner18 tak toto maju skoro vsetky baby take podbrusko. A staci ked sa napijes vody alebo najes a mas ho vypuklejsie, je to normalne. A na chudych je to este viac vidno hlavne ked sa najes, proste ak creva ti pracuju, plyny a podobne. Mam presne to iste, len mam pevne brucho, mam svaly, ale dole je tiez trocha vypuklejsie.

jessicai
17. mar 2021

@aner18 bruško je zo sladkého a stresov. Keď nejedavaš sladké tak ide asi o stres. Ukludnuj sa a keď budeš pokojnejšía aj bruško by sa malo stratiť.

tyrkysova_kobyla
17. mar 2021

@jessicai to sa mi nejako nezda, ja nie som fanusik sladkeho a o strese u mna flegmaticky tiez tazko hovorit a brusko mam tak ci tak, inak som stihla... 🤷🏼‍♀️

jessicai
18. mar 2021

@tyrkysova_kobyla tak to nerieš keď si štíhla. Buď spokojná so sebou lebo si určite aj tak krásna.