Ako sa naštartovať k aktivite?

26. sep 2024

Ahojte, mám taký problem že odkedy začalo jesenné počasie, tak po práci nevládzem a cítim sa slabo. Včera ma napr bolelo hrdlo, potom to prešlo dnes zas ráno a teraz nič. Chcela som začať veľkú premenu, cvičit byť aktívna po práci, ale cítim sa vyhorene, smutne psychicky a slabo. Ako sa naštartovať a ísť cvičiť a behať?
Prácu mám naročnú, zdravotníctvo a hlavne to je praca s ľuďmi.

really8
26. sep 2024

No ja napr viem, ze sa po cviceni citim lepsie. Jednak som spokojna sama so sebou ze som to dala a vela ludi ma cviceni prave viac energie. Neciti sa unavene ale nabudene.

s1s4
26. sep 2024

tak ako píše @really8 , po cvičení je vždy pocit nabudenia, začiatky bývajú ťažké, treba sa prinútiť, potom sa z toho stane akýsi zvyk až závislosť z toho pocitu po cvičení

lenkit
26. sep 2024

Vezmi nejakú kamošku, dohodnite sa. Pôjde ti to ľahšie a potom si tento návyk zvládneš napĺňať aj sama 🙂

0silvia0
27. sep 2024

Mne sa tiez nechce, ale ja sa dokopem kazdy den cvicit. Normalne si rozkazem a ficim

sisi1811
1. okt 2024

Odkial si? Ja robim v Trencine Jumping je to skupinove cvicenie a je to super ak mas moznost ist tak sa zapoj do niecoho kde je viac ludi dodavame si energiu navzajom a este sa aj pri cviceni zabavime