Ako sa nakopnúť na chudnutie?

20. jan 2023

Ahojte,

ako sa nakopnúť schudnúť? Každý deň si poviem od zajtra začnem , drží ma to chvíľu a potom zlyhám.

Čo pomohlo Vám?

divokykonik
20. jan 2023

Mne pomohlo zistenie, že mám odpálený žlčník a už sa to chytalo aj pankreasu a pečene. Skrátka sa už ozývalo zdravie. 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
20. jan 2023

Odfot sa pred zrkadlom a ked budes mat chut na zle veci, pozri fotky.
Musis si to v hlave nastavit - ziadne "zajtra" ale uz dnes!

tanyan
20. jan 2023

Podľa mňa nie je nevyhnutné získať odpor sama k sebe...
Ty vieš najlepšie aký si typ a či ťa skôr dokážu nakopnúť krátkodobé malé ciele alebo dlhodobé veľké. Môžeš si povedať dnes si dám dlhšiu rýchlu prechádzku a každý deň pridáš na dĺžke aj na rýchlosti... A za odmenu si dám po návrate jablko.
Pomáha aj vyčistiť chladničku a všetky skrinky s maškrtami a nahradiť to nízkotučnými a nízkosacharidovými "novinkami." Ochutnávaj nové potraviny a kombinácie, ktoré ti zlepšia náladu aj zdravie.

nwnw
20. jan 2023

Mne stacilo vidiet sa v zrkadle v skusobnych kabinkach 🙈

lujza123
20. jan 2023

- motivačné oblečenie - kúpiť si nejaký o cislo menší hriešne drahy kúsok

- pridať sa do nejakej skupiny - napríklad aj tu na mk, či spojiť sa s kamoskou a podporovať sa. Najvyšší level možno odfotiť sa na sociálne siete s otázkou kto sa pridá k chudnutiu. Človeku sa potom horšie vzdáva keď vie ze by bol na smiech ze nič nevydrzal

- kúpiť si permanentku do fitka, na plaváreň, prihlásiť sa na nejaký šport.... Keď máš niečo predplatené je ti ľúto to nechať prepadnut

- nezačínat s "dietou od pondelka" skôr postupne zmeniť stravu. Vôbec to nevolaj dieta

- vydržať mesiac. Mesiac človeku trvá kým si vytvorí návyk a potom to už ide samo. Takže si daj nejaký ciel: tento mesiac budem zdravo jesť a 2 x týždenne športovať.

diamondsspaces
21. jan 2023

Odpovedz si na tieto otázky..
Mam rada seba samu ?
Chcem zmeniť svoj životný štýl?
Chcem žiť dlhšie a zdravšie ako moji rovesníci?
Chcem si založiť rodinu ?
Prečo sa mi do toho nechce?
Prečo to vždy zabalím ešte pred tým ako uvidím výsledky?
Neviem koľko máte rokov, cm a kg ale chudnutie znamená zmena životného štýlu už NAVŽDY! nie na 3 mesiace a potom hor sa na čokoládu a leňošenie v posteli .
Musíte chcieť sama , sama žiť zdravšie, dlhšie a kvalitnejšie.... iba vy SAMA . Je to ako so závislosťou od chemických latok , iba človek SÁM musí chcieť prestať .
Chudnutie je beh na dlhú trať, ale vaše telo sa vám rokmi odmení . Bud chcem žiť zdravo, kvalitné a dlho alebo byť chorá, depresívna, smutná a vymýšľať si XY výhovoriek Prečo sa nedá a pod.

talia6410
Odpoveď bola odstránená
Zobraz