Ako rýchlo schudnúť?

13. máj 2024

Dievčatá prisim pomoc
Za mesiac sa mi vydáva kamoska
Keďže som jedna z viacerých druziciek ,budeme mat rovnaké saty všetky
Priblem je v tom že saty dnes prišli a sú mi malé 😤
Nechcem nevestu otravovať keďže toho má veľa tak prisim o pomoc vás
Potrebujem dať dole 5-6 kil za mesiac
Ja viem že bez jojo efektu to nebude ale nevadí hlavne ju nechcem sklamať a tie saty chcem obliest 🙏
Pohybu mám dosť keďže mám aktívne dieta a každý deň prejdem bicyklom 5km skôr mi ide o stravu
Kľudne aom otvorené aj “krabickove” diéte len nech je účinná
Máte niekto z niečim skúsenosť ????

janka1011
13. máj 2024

No jedine sa na ten mesiac zaťať a proste "nežrať". Iné nič nepomôže. Cez deň ľahké jedlá, nič sladké a večere úplne vynechať. Nejesť po 16:00. Veľa vody. Schudneš zaručene.

danyelia
13. máj 2024

Úprimné, ale účinné...(a neber to osobne) ,,Cica, nežer!,, 😄 No tak narýchlo, jedine prudko upraviť stravu - zeleninové šaláty, bylinkové čaje, žiadne sladkosti, pridať šport...keď Ti to za to stojí. Alebo normálne požiadať o väčšie šaty 💁‍♀️

madeincssr
13. máj 2024

Ved si ich daj upravit sikovnej [znamej] krajcirke. Chaoticke schudnutie moze zapricinit, ze nasledne priberies viac.

deti95060810
13. máj 2024

to máš 1 kg za týždeň... z toho môžeš ale nemusíš mať jojo efekt...
určite nejesť po 18 h, obmedziť sladkosti a sladké vody, ....
moja kámoška keď potrebovala sa zmestiť narýchlo do nohavíc tak sa dala preháňadlo - Guttalax.
deň bola mimo, ale potom zapla aj menšie číslo nohavíc...
ešte skús sťahovacie bielizeň...

viestta
13. máj 2024

@madeincssr ty by si ako upravil saty, kde nie je latka na popustenie? Videl si ako sa teraz siju saty, kolko latky je vo svikoch?

madeincssr
13. máj 2024

@viestta hej no. S kazdymi satami to asi nenapadne nepojde 🤔.

norika23
13. máj 2024

Senny caj

radkaradix
14. máj 2024

5-6 kil za mesiac je vela, pokial nemas nadvahu podla mna.. podla mna by si mala poziadat o nove saty,,

lucka2303
14. máj 2024

ja som pitím keto diéty za tri týždne schudla 7-8 kg, je to obmedzujúce, a keď si nedáš pozor vráti sa ti to, ale keď potrebuješ zhodiť len do šiat tak odporúčam

avanka
14. máj 2024

Macingova.za mesiac som z váhy 89 šla dolu 9,5 kg

nelka93
14. máj 2024

Ja som za mesiac schudla 5 kíl, ale to som 5krat týždenne cvičila a zmenila stravu a riadne.

mk1111111111
14. máj 2024

Zalezi od pociatocnej vahy. Zo 100 kg sa tolko lahsie schudne. Z 55 kg to pojde horsie

h2
14. máj 2024

A prečo vám nevesta kúpila šaty len tak, bez skúšania? Teraz kvôli šatám sa budeš trápiť a stresovať? Nedajú sa vymeniť za väčšie o číslo?

tiezjedna
14. máj 2024

pridať ešte viac kardia, vyhodiť sacharidy, nepiť alkohol...