Ako rátať počet krokov, keď krokujem na páse?

11. apr 2024

Možno blbá otázka, ale ako to počítate? 😂 Hodinky mi nezaznamenavaju presný počet krokov, ak chodím na mieste na páse. Chcem hitnut 10 000 krokov denne, ale väčšinou idem rýchlu chôdzu na páse vo fitku.

vanilkovazmrzka
11. apr 2024

A co to mas za hodinky? Preco by na pase neratali kroky?

babkaland
11. apr 2024

Tak isto. Mne idú aj keď len napodobňujem krokovanie. Mám cez 12000 každý deň. Lebo v robote 8 hodín som na nohách a chodím. Keď kupujem také veci cez inzerát tak iba vyskúšam že dám na ruku, a len sa tak hýbem ako keby som chodil a zarátava to aj keď neprejdem ani meter. Musíš nastaviť aby cez senzory pohybu meralo, nie cez GPS lebo to meria na základe prejdenej vzdialenosti.

autor
11. apr 2024

Ráta to aj keď sa držím rukami pása a nehýbem nimi?Mne sa zdalo, že mi to neratalo na krok presne.

rozculena
11. apr 2024

kúp si obyčajný krokomer,ten si pripni na nohu.

zic
11. apr 2024

ved sa nedrz pasa... ja ked beham na tom "treadmille" tak to rata normalne

nikoleta999
11. apr 2024

Takto to neráta, viem, že ja keď som kočikovala syna, cela natešená, že kuknem, koľko som nakočikovala a že nič :D lebo som držala kočík

autor
11. apr 2024

No tak už mám odpoveď. Ja idem do kopca na 12tke, čiže niekedy sa držím aj a preto sa mi nezdalo, že toľko málo mi zarátalo 😂 dakujem za odpovede 🙂

michaela329
11. apr 2024

A načo sa držíš? Zapoj tie ruky, však len kráčaš, trochu sa ponamáhaj aj hornou časťou tela 😀 Správny pohyb rúk Ti zefektívni chôdzu. Aj spaľovanie. Ja na páse behávam a ráta to veľmi podobne ako pri behu vonku.

macekovam
11. apr 2024

10000 krokov nás odkracanych 8-8.5 km rýchlej chodze