Ako naozaj schudnúť?

anessa
3. máj 2019

Ahojte. Mate nejaky osvedceny sposom ako schudnut? Nieco co naozaj zabera, cim ste si same presli. Ja som vyskusala uz asi vsetko a nic nefungovalo 😩

pauli_cka
3. máj 2019

@anessa zakladom uspechu je,aby bol energeticky vydaj vacsi ako prijem. Ziadne tabletky na chudnutie neodporúčam, je to iba biznis a efekt ziadny. Ja som schudla cvicenim. Sladkosti som nejedla ziadne,pecivo velmi malinko a cvičila som kazdy den.

barbellka
3. máj 2019

Úprava stravy a pohybu - jedina trvala a zdrava zmena 🙂

janciqa
3. máj 2019

@anessa ako pisu dievcata, uprava stravy je zaklad. A aspon trosku sa hybat. Ci uz prechadzka alebo teraz bicykel, alebo fitko. Ja som sa dala na dietu asi 2m dozadu a podarilo sa mi zhodit 6kg,zatial bez cvicenia. No snazim sa kazdy den hodit syna do sedacky a idem bikom po dedine a okoli. Aspon na pol hodku. A este ma stale stiahnu do trampoliny 😆. Priznam sa ze som si kupila aj tablety Lipoxal. Z nich sa neschudne len tak, su na podporu travenia a v kombinacii s cvicenim a zdravou stravou pomahaju lepsie travit a spalovat tuky. A este jedna vec. Treba zacat pomaly. Netreba si hned dat vysoke ciele ze schudnut 10kg za mesiac. Potom pride sklamanie a jojo efekt je este horsi. Treba len odhodlanie a nevzdavat sa. Ja som vylucila aj sladkosti, muku,... ked uz chlieb tak spaldovy. Drzim palce!

klaudia_kaja
3. máj 2019

Zdravá a upravená strava, piť čistú vodu, veľa pohybu cvičenie beh bicykel korčule proste športovať, cvičiť a zdravo sa stravovať a mať pevnú vôľu, lebo ozaj to nie je ľahké, tabletky kokteily to je všetko len a len biznis, držím palce pri úspešnom schudnutí

sense
3. máj 2019

Zaklad kaloricky deficit

nellita
3. máj 2019

Ja len moj konkretny pripad, od januára som zacala chudnut a doteraz som.schudla 6 kg a to cvicenim denno denne a upravou stravy. Ide to len treba postupne ako pisu baby a 30% cvicenie a 70% stravu

sunshine999
3. máj 2019

ja som schudla 12 kg za 4 mesiace. Ako? Každý deň si idem zabehať, cca 45-60 minút. Kedy ako.. + jem úplne všetko, aj sladkosti. Ale len do 18:00, potom vôbec nič, pijem iba vodu. A tadáááám 🙂

lubik87
3. máj 2019

@anessa vynechaj pečivo , cukor , múku , mastné a tučné . Obmedz zemiaky , ryžu prípadne jedz osobitne škrobu a osobitne bielkoviny.ovocie len do obeda zeleninu kedykoľvek 👌😊 a nestíhaš cvičiť na začiatok postačí mať doma.bicykel a 15 minút denne a 10 drepov ..

sense
3. máj 2019

@anessa co vsetko si vyskusala? Ak rozne diety,shaky atd tak tadial cesta nevedie, hlavne z dlhodobeho a udrzatelneho hladiska....

h_petra
3. máj 2019

@sunshine999 velmi nezdravy sposob. Behat kazdy den 45-60 minut je nesmierna zataz na telo

aleshka_supermama
3. máj 2019

@anessa začala som chudnúť vo februári prestala som jest úplne pečivo a sladkosti pijem čistú vodu chodím do fitka minimálne 3x do týždňa na 1 hod. Všade kam môžem idem pešo pohyb musí byť inak to nejde do včera som schudla 17kg ešte ma čaká ďalších 20kg a potom si to len udržať 😉.. Veľa šťastia.

lorela
3. máj 2019

@anessa Jediný osvedčený spôsob - zmena životného štýlu natrvalo, t. j. nové stravovacie návyky, počas chudnutia kalorický deficit (menej kcal príjmeš, viac musíš vydať) a trvalo navýšený pohyb. Jedine tak schudneš a váhu si udržíš.
Všetko ostatné je buď málo účinné alebo krátkodobé.

kittykat22
3. máj 2019

@anessa ewa chodakowska. Kupila som si online jedalnicky na 2 mesiace. Zhodila som 6kg - to boll aj môj plán. Jedla super pestre, hlavne nove recepty ktore som zaradila do beznych dni. Uvedomila som si, ze som jedla vecer casto pecivo, vela sladkeho. Nenabrala som spat ani po 6 mesiacoch. Ja som sa trápila čo variť a ako jesť. Popri rodine a domácnosti mi to prišlo veľa. Tak som si pomohla tak, že mi tie recepty poslall niekto iný a ja som už len rýchlo pripravila jedlo.

ada2007
3. máj 2019

@janciqa Mozem porosit aku dietu si drzala?dakujem

janciqa
4. máj 2019

@ada2007 nie je to ziadna dieta ktora by mala nejaky nazov 😆. Len som upravila stravu. Vela vela zeleniny, vylucila som pecivo, muku, sladkosti, mastne jedla. Pijem vela vody. Ked uz mam velku chut na chlieb, tak spaldovy. Aj muku spaldovu mam ak by trebalo nieco zahustit mukou. Varim vacsinou kuracie masko a prilohu si davam rozne zeleninove salaty. Ranajky vacsinou musli s nizkotucnym mliekom. Veceru napr. ochteny tvaroh. A po 18.00 uz nic. Iba vodu. Velmi mi pomaha chodit s detmi von. Ked se dnu je to horsie lebo jedlo je "na dosah" 😂. Inak je super ked sa k tebe prida aj muz a deti. Je to lahsie ako ked musis vyvarat pre nich osobitne.

rik01lulaka
4. máj 2019

@h_petra cozeeee???Ja som mala vyše 100kg a tiež som urobila to co
@sunshine999 a žiadne problémy s telom som nemala, akurát vôľa bola dva mesiace...krásne som schudla, cítila sa skvelo, plná energie...len ta vôľa sa zlomila a išla som zas hore :-\

ivca88
4. máj 2019

Záleží aj na tom, aká je momentalna váha. Ak si uz obezna, tak staci aj minimalna zmena a ide to krasne.
Ono sa to zda, ze je to tazke, ale ide to velmi rychlo, len treba vydrzat. To je kamen urazu.
Ja som prisla na to, ze nemozem držať diety typu - obcas si nieco zobnem.
U mna praveze zabralo to, ze som sa uplne vzdala sladkosti. Pijem len cistu vodu.
Ja som aj vegetarian,takze nejake diety typu low carb u mna nehrozili. Ja zijem kvazi zo sacharidov, ale prevazne jem najviac zeleninu.
Nemam ziadne fitko, lebo mam dve male deti. U mna je jediny pohyb prechadzka - konecne je pekne, tak chodime aspon na 1,5 hod von ( viac sa mi neda, keďže malej treba varit stale).
Od decembra ( dcerka mala 5 mesiacov ) padlo 25 kíl dole a kvazi uplne bez namahy.
Jedine čo jem, tak obcas cipsy alebo zmrzlinu-ale len extra dark ( bez mlieka a cukru).

A zase moj manzel siel opacnou cestou. Ten sa dal na low carb. Neskor uz ketozu. Schudol 30 kíl. Ale on dost cvici, beha, takze ide to vlastne viacerymi sposobmi. Len treba vydrzat. Nezlomit sa.
Teraz mi to uz ide pomalsie, ale stale ide !
Uz sa chystam spevnovat. Bud cvicit doma alebo behat.

h_petra
4. máj 2019

@rik01lulaka kĺby a svaly sa raz poďakujú. Každý deň nebehajú ani vrcholový športovci.

barbellka
4. máj 2019

A odporucam aj pohyb variovat, t.z. jeden behat, druhy bicykel, treti plavanie, niekedy len prechadzka, iny den napr. Nedela tura, niekedy posilnovanie, strecove cviky na uvolnenie....telo si nezvykne na isty typ pohybu ...tak ako potrebuje clovek pestrost v strave tak aj pohybe

olik1
4. máj 2019

@kittykat22 prosim ta od nej sa daju kupit jedalnicky od chodakovskej

olik1
4. máj 2019

@ivca88 prosim ta kde kupujes taku zmrku lebo ja mlieko nemozem

mogaa
4. máj 2019

@kittykat22 prosí ťa z tej Ewinej stránky posielajú jedálničky priamo pre teba? Teda upravia ti počet kalórii priamo na teba? a ešte otázočka prekladala si si to cez prekladač či vieš po polsky?

zeytin
4. máj 2019

Ja som schudla 90 dnovou dietou v kombinacii s cvicenim. Po troch detoch mi sice este cosi ostalo, ale ziadna drama 😉 Chodila som do fitka, potom aj na kruhovy trening a teraz kvôli nedostatku casu cvicim doma 5 x do tyzdna.

prevenar
4. máj 2019

@anessa ..tak , ze nezeres a cvicis k tomu. nizky prijem + velky vydaj energie = chudnes 😃

ivca88
4. máj 2019

@olik1 bohuzial od výrobcu - kopcekova zmrzlina , cize nekupis ju v obchode.

sindy1830
4. máj 2019

@anessa ahoj posielam aj foto pred a po. Trvanie medzi foto je jeden mesiac. Ešte nekončím. Konečne som sa dokopala urobiť niečo s telom. Žiadne tabletky žiadne drastické diéty. Ak máš záujem nápis súkromnú správu a poradím 🙂

sunshine999
4. máj 2019

@h_petra pre mna to zataz nie je vobec. 10minut sa neoplati.. Ak chce niekto chudnut bez prisnych diet a jeho zdravotny stav to umoznuje, tak preco nie. Ale kazdy sme rovnaky, niekto tu dietu potrebuje aj tak.

chilli21
4. máj 2019

idem si k vam aj ja po radu lebo uz fakt neviem ako na to. Od januara sa snazim schudnut. Do teraz som dala dolu zavratne 3 kg. Zacala som pocitat kalorie, nastavila som si kaloricky prijem na 1700 kcal. Kazdy druhy den si davam 40 minut rychlej chodze a mam aplikaciu na cvicenie, nie je to vela mozno 10 minut denne a kazdy 4 den pauza. okrem toho samozrejme prechadzky s malym tak denne nachodim cca 10.000 - 12.000 krokov. A stale sa neviem pohnut s tou vahou dalej, fakt neviem co robim zle.

sunshine999
4. máj 2019

@sindy1830 tazko sa mi veri, ze tato zmena nastala po jednom mesiaci. Zaujimalo by ma, ako to je mozne

barbellka
4. máj 2019

@chilli21 skus popisat stravu 🙂