Ako mať postavu v tvare presýpacích hodín?

10. feb 2024

dobrý deň tie čo sa venujete cvičeniu som dosť mladá maminka pred tehotenstvom som takú postavu mala ale po tehotenstve to ide dole vodou viem že sa to nedá ale prosím vás čo robiť? chcem schudnúť v bruchu ale zas aj aby narástol zadok...začínam činkami 5 kg cvikami na riť zatial len 25 a postupne to budem zvyšovať.. ale ako prosím na to brucho? aby bolo chudšie ..ďakujem

lili1313
10. feb 2024

Kolko si po pôrode? Mne sa to aj rok dávalo dokopy.

leniel
10. feb 2024

brucho primarne necvicit. cvicit vsetko ostatne - chrbat, ruky, ramena, nohy, zadok. Brucho staci komplexne.

isadoraisa
11. feb 2024

z 5kg ciniek ti zadok nenarastie, bohuzial :D

basullinka
11. feb 2024

Brucho sa chudne v kuchyni. Tam proste musíš byť disciplinovana v strave 🙂

barborachors
11. feb 2024

kup si korzet a mas. Presypacie hodiny ti da len genetika alebo operácia. Ziadna dieta ani cvicenie ti tento typ postavy neprinesie. Taku bud zdedis alebo nie.

panda21
11. feb 2024

Cvičiť ramená, chrbát, ruky a spodok. Keď budeš mať vypracovaný vrch aj spodok, tak pás ti optický zmenší. Ale brucho sa robí jediné v kuchyni.

janulka1802
11. feb 2024

Keď máš ten typ postavy, tak kde je problém? To nestratíš. Ja som napr. hruška, či som mala 48 kg alebo o 10 viac. Je pravda, že brucho sa robí v kuchyni a zadok máš predsa pri tomro type postavy presýpacích hodin zadarmo, tak len dáke cviky na spevnenie.

mmoni89
11. feb 2024

Zaklad je strava,mne sa po 4rokoch po porode az tak brucho zmensilo.cvicim rozne posilujem cele tele plus ABS cviky tak som zacala vidiet zmenu.a zadok neviem poradit ja som ho vzdy mala velky ja by som skor brala cviky na zmensienie🤣

gleep1
11. feb 2024

Treba si zistit ci mas diastazu, ak nemas tak treba schudnut tuk-ako pisali, to sa deje v kuchyni. Zadok ti narastie z ciniek ktore maju velke vahy, toto co mas to je skutocne smiesne, treba ist do posilky a zaplatit si aspoň na niekolko mesiacov trenera kym ta nenauci spravnu techniku cvikov a potom mozes zacat zdvihat. Alebo najst kamosa kamosku co tu techniku vedia a su ochotní sa ti v posilke chviku venovat a ukazat ti.

domi2425
11. feb 2024

@barborachors ale ona pise ze ten typ postavy ma len po porode ostalo brucho

a brucho jedine v kuchyni ako uz bolo napisane😅ja mam tiez tento typ postavy a na spevnovanie ti stacia nejake lahke cviky s lahkymi vahami ale brucha sa inak nezbavis 🤷🏻‍♀️

luxus10
11. feb 2024

4x denne po schodoch na 5. poschodie...

luxus10
11. feb 2024

peso samozrejme...😍