Ako chodíte cvičiť, keď nemáte kam dať dieťa?

denulka028
1. máj 2012

Pocas tehotenstva som nabrala cca 35 kil nieco islo dole pri porode ale potom uz nic. Dieta ma pre mna zmysel len ked chodim cvicit. Da sa ist niekam cvicit spolocne s malym ked ma 9 mesiacov a ja ho nemam kam dat?

adulik23
2. máj 2012

@denulka028 http://www.body.sk/
tu maju detsky kutik, len je to dost draha "telocvicna" 😒

denulka028
autor
2. máj 2012

No o tejto moznosti som vedela ale ta je naozaj pre niekoho kto zaraba nekrestanske peniaze a nie pre maminu na materskej ☹ , ale dakujem 😉

erikasadek
2. máj 2012

@denulka028 tak ti neostava nic ine a zacat cvicit s tvojim malym pouzijes ho ako cinku ale nie v pravom zmysle slova zaroven budete spolu taketo cvicenia axistuju neviem ako na slovensku ale je to super vec.. 😉

dankadina
7. máj 2012

@denulka028 no koho som tu nenašla, cvičit by som aj ja potrebovala pri mojich motoravých myšiach

denulka028
autor
7. máj 2012

@dankadina Jeeeej ahoj dani.....mate sa????

dankadina
7. máj 2012

@denulka028 nič moc máme kiahne

denulka028
autor
7. máj 2012

@dankadina a obe maju kiahne lebo nieco som citala na fb?

dankadina
7. máj 2012

@denulka028 nie kika je očkovaná ale dovliekla to asi zo školky a tie chytila natalka

denulka028
autor
7. máj 2012

@dankadina na jednej strane budete mat uz potom pokoj .... a ma vela bodiek????

dankadina
7. máj 2012

@denulka028 praveže ma celkom dobry priebeh asi 2 dni horúčky a 25 bodiek. A vy sa ako máte?

denulka028
autor
7. máj 2012

@dankadina my celkom fajn len uz nam asi naozaj idu zubky tak sa trosku trapime.... 😒

dankadina
7. máj 2012

@denulka028 to prebolí a ked mu vyjde zase bude chvilu pokoj a potom odznova 😀 až kým ich nevýjde 20

bonaquaba
1. okt 2012

@denulka028 tak skus dat male na hodku ku susedke a ty si urob hodku preseba,aleboknejakejdobrejkamoskea ty jejna oplatku iokedy postrazis,ibatak sato da riesit,ked clovek nechce vyhadzovat fakt nekrestanske penniaze,aby ti chvilu postrazili male

mimikas
1. okt 2012

no na tuto otazku by som aj ja potrebovala odpoved, ja tiez nemam ako chodit cvicit, nemam dat komu maleho a zhodit nejake tie kilecka by sa mi zislo 😀

nanninka
2. okt 2012

mimikas vyskusaj studio joyzone, tam ti v kutiku postrazia deticky ked chces cvicit...ale neviem z ktorych si koncin, oni su v petrzalke

barcelona94901
9. okt 2012

@denulka028
práve preto doma
na youtube je kopec toho ,netreba žiadné stroje ,žiadné výdavky,..nájdeš si čo ti vyhovuje, pustíš muziku a jedeš ..
ak je doma moje dítko,tak vtedy na fit lopte ,ak nie je ,tak idem podľa tohto
https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/chudneme-s-jillian-michaels-2/
pretože mne to cvičenie vyhovuje ,niekomu stačí zumba,joga,kadečo sa dá nájsť ,ak sa nedá "odložiť"dieťa atd aj toto je riešenie 😉

samiyah
21. nov 2012

@denulka028 cvicime brusne tance hore v plechaci, a je tam aj detsky kutik v objekte. info katka.samiyah@gmail.com
www.samiyah.webnode.sk

riverparkdanceschool
10. jan 2013

V tanečnej škole Riverpark Dance School v Bratislave si s týmto problémom nemusíte lámať hlavu. Mami si môžu zacvičiť Zumbu, Pilates či Jógu, alebo si aj aktívne zatancovať poobede a zatiaľ svoje dieťa zveria do rúk profesionálneho babysittingu, ktoré je len pár krokov od tanečnej školy. Urobíte tak dobre nielen pre seba a Vaše telíčko, ale taktiež pre dieťatko, o ktoré bude viac než výborne postarané.

1talizmanik1
12. jan 2013

ja cvicim doma, stiahni si na uloz.to olgu sipkovu aerobic a pekne ide vaha dole 🙂