Ako byť štíhla s týmto typom postavy?

16. sep 2024

Ahojte, mám 73.5kg a 163cm. Nosim veľkosť M a toto je moja postava. Chcela by som mat cca 63kg ale nech robim čo robim pod 68 to nikdy nedam. Myslite že je mozne byt proste geneticky plnsia? Mám kalorický deficit (všetko si vazim) + 3x do tyzdna cvicim silový trening a pridem si stále strasne velka. Mám prestať cvičiť a robiť len kardio? Som fakt nestastna zo seba, chcem byt stihla :/

thirstymonk
16. sep 2024

Nie si vobec tučna. To za prve. Kaloricky deficit maš koľko? Genetika hraje úlohu, ale nie zas až tak významnú... vynechať silový tréning a robiť "len kardio" je blbosť.

br4n
16. sep 2024

Presne tak, kardio je dobre pre zdravie ale nie na chudnutie

katka700
16. sep 2024

Nepripadás mi tučná, svaly sú ťažké. Ak nemáš podkozny tuk na rukách, lytkach a kolenách je možné že 68 kíl je pri cvičení tvoja najstihlejsia verzia.

stvura
16. sep 2024

mas uplne super postavu (vidis ze i hore chlapi ti to potvrdili), takze kludne pokracuj a nestresuj sa vahou

pukina
16. sep 2024

preboha, ved nosis velkost M, mas normalnu, peknu zensku postavu. nemusis nosit velkost xs na to, aby si bola stihla. Ved makas, zdravo sa stravujes, naozaj mas taky povrchny ciel ako je velkost oblecenia? a hlavne vidno, ze mas geneticky vacsie prsia, to urobi vizualne aj pocitovo vela. ale muzi to maju radi. skus popracovat na sebavedomi, lebo si koledujes o PPP.

bg92
16. sep 2024

robis nieco zle ak mas deficit a nechudnes. porad sa s trenerom alebo vyzivarom (najskor deficit nebude deficit).
so silovym treningom urcite neprestavaj, je vyborny pre zravie a neexistuje, ze by si z neho priberala alebo ze by bol prekazkou chudnutia (sice pri nom budujes svaly ale ako zena ich nevies nabrebat tolko, aby si z nich vyzerala nejako vyrazne vacsia, ver mi).

bellaa3007
16. sep 2024

@pukina to, že jej tu napíšu ludia, že ved si štihla si pekná nijak neovplyvni to ako sa vidi a citi vo svojom tele ona.
Viem o čom hovorím 🙂

amelia89
16. sep 2024

Ja mam 168cm a odzaciatku roka som schudla zo 73 na 62, a dalej si myslim ze by som musela doslova hladovat aby to slo, tu uz to mam zastavene a myslim si ze toto je proste moja vaha. A ty mas napr velke prsia, tam mas aj take 2kg oproti mojim lentilkam 😂 Takze cvic, jedz zdravo aby si sa citila dobre ale nehladuj. Ta postava ma proste nejaky prirodzeny tvar

axve
16. sep 2024

Postavicka ako lusk. Nebud nestastna. Pekny den prajem 🌻

petracandle
16. sep 2024

Prestaň sa hnať za nedosiahnuteľným ideálom. Áno, sú ženy, ktoré sú krásne vysoké ultraštíhle gazely. A ty taká nie si, ale to neznamená, že nevyzerá dobre, práve naopak. Mne prídeš postavou krásna a sexi a potvrdí ti to každý chlap 😃 veľké prsia, zadok ale zároveň štíhle ruky a nohy. Maximálne spevniť. Tá ultra štíhla zase závidí tebe tvoje krivky. Mne osobne sa viac.páčia postavy ako máš ty ako typické modelky

pukina
16. sep 2024

@bellaa3007 ale ved to je v poriadku. preto okrem toho jej tu ludia pisu ine odporucania, ako pracovat nielen na fyzickej stranke svojho ja.

robertoo1
16. sep 2024

S tou postavou netreba robiť nič👌postava ako lusk

januska12323
16. sep 2024

Vieš čo ja mám skoro o 20 kg menej ako ty a tiež sa necítim vo svojej postave dobre, čiže to vôbec nezávisí od čísla na váhe. Zatiaľ ťa tu všetci pochválili tak na tom niečo bude.

oli18
16. sep 2024

No stihla nie si, ale postavu mas velmi dobru. Taku akurat. Len pouvazuj, ci prave take obtiahnute a velmi kratucke saty sa na nu hodia. Lebo prave v tomto type siat a s plnsimi prsiami sa moze zdat, ze mas nadvahu.

luccija
16. sep 2024

Ako dlho cvičís?ty nikdy nebudeš útla žienka, ale vyzeráš výborne.Na bruchu a bokoch si plnšia, ale tréner by ti poradil teda, ak necvicis s trénerom...

elisebah91
16. sep 2024

Výborna postava len trošku zmeniť šatník...moc vypasované na tebe pôsobí že si ozaj tučná...ale nie si.

zafir01
16. sep 2024

Mám tú istú výšku ,o tri kilá menej a menšie prsia . Som po štyroch pôrodoch a ťahá mi na 40 ,depku nemám 😂 ,ale inak ako keby som seba videla keď som v kabínach .
Aj keď som športovala aktívne ,vždy som mala stehná a zadok silnejší . Si krásna .ja počítam ,že sa vidíš horšie ako si . Máš dar ,že máš prsia a postavu mám proporčne vyrovnanú ..( ja s mojimi malými Bckami vyzerám horšie ) .
Niekedy stačí dohliadnuť na deficit ,alebo viac kardia a vytvarujes sa

zuzubb007
16. sep 2024

Bože veď jej dajte radu, áno má to celkom dobre rozložené, ale je to žena krv a mlieko, ak chce byť naozaj chudá tak minimálne 15 kilo potrebuje na svoju výšku dole, odpoveď na otázku, kaloricky deficit a cvičiť kardio nie posilovacky tam je cesta a nepôjde to zo dňa na deň treba vydržať rok makat

lucia13022023
16. sep 2024

Kaloricky deficit
Daj pozor ci neješ príliš malo
Striedaj kardio so silovým tréningom
10000 krokov denne
Plnohodnotné jedla
Kvalitný spánok
Čas
Toto pomôže.

elisebah91
16. sep 2024

@zuzubb007 áno je to žena krv a mlieko a štíhla ako gazela nebude nikdy.
Žena krv a mlieko by sa mala stotožniť že je krv a mlieko a vidieť v tom pozitíva, zobrať čo to ponúka, využiť benefity tejto postaví.
,,Áno som takáto, a som úžasná, nádherná a páčim sa sama sebe.,,
Sebalaska...maj sa rada.

autor
16. sep 2024

@bg92 ja chudnem ale pomaly a hlavne na nejakych 69kg sa ani nedostanem, proste sa to zastaví. Skusila som dat väčši deficit ale váha stala. A deficit naozaj mám, idem podľa kalorickych tabuliek a zapisujem si všetko.

luccija
16. sep 2024

Váha stala...a koľko?musíš byť trpezliva

autor
16. sep 2024

@oli18 Ano máš pravdu, tu sukňu som už viac na sebe nemala

autor
16. sep 2024

@luccija fuu asi 3-4 mesiace som už neschudla ani gram. Ale to bolo davno. Potom som otehotnela takze aktuálne fotky sú po pôrode 9 mesiacov

domiklik
16. sep 2024

Keď ti 3 mesiace neschudla, a robíš co robiť, tak niečo robíš zle. V prvom rade by som sa zamerala na stravu. To ze si v kalorickom deficite je jedna vec, ci sú tie jedla nutričné vyvážené, druhá. Pozri si na ig zuzka_inba_fitness. Je to vš vzdelana výživova poradkyňa. Zameriava sa na ženy.

rikarika
16. sep 2024

Prečo si zaciernila ruku?

autor
16. sep 2024

@rikarika tetovania

animus
16. sep 2024

Choď na diagnostiku, tak sa presne dozvieš na čom si. Váha je len číslo a vyzeráš super 🙂

juliet86
16. sep 2024

@amelia89 prosim c9 si robioa any si schudla? cvicenie strava?

luccija
16. sep 2024

Ešte kojis?vtedy to ide dosť tazko