Aké sú podľa vás naj výživové doplnky na chudnutie?

stela555
21. jan 2020

Ahojte, prečítala som si na nete množstvo článkov a viem, že existuje množstvo prípravkov na chudnutie.. Mňa však zaujíma vaša osobná skúsenosť s takýmito prípravkami.. Ktoré výživové doplnky ste vyskúšali, ktoré vám osobne pomohli alebo nepomohli.. Čo by ste odporučili.. Ja som pozerala lipoxal, garsin, fykotin.. No neviem, som skôr skepická, a preto ma zaujímajú vaše skúsenosti. Viem že aj tu sú také diskusie, ale sú staré a ja chcem počuť aktuálne skúsenosti 🙂

nika82
21. jan 2020

nemam skusenosti, ale zmen stravu a zacni cvicit
pripravky na chudnutie je len zrut penazi

ivkazba
21. jan 2020

Ja mám skúsenosť... schudla som 30 kíl, jednoducho a pomerne rýchlo. Žiadne takéto prípravky som nepoužívala.

stela555
autor
21. jan 2020

@nika82 ahoj ďakujem za koment, stravu som zmenila a cvičím.. To je základ viem.. Len chcem počuť názor báb ktoré vyskúšali aj výživové doplnky

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stela555
autor
21. jan 2020

@zazvorka87 ahoj, ďakujem a ktoré si si konkrétne kúpila?

stela555
autor
21. jan 2020

@ivkazba ahoj a ako sa ti to podarilo? Strava a pohyb?

ivkazba
21. jan 2020

@stela555 iba úprava stravy a pravidelnosť jedenia. Cvičiť som začala až keď som mala dole 25 kíl.

stela555
autor
21. jan 2020

@ivkazba super, pekný výsledok.. Ja potrebujem zhodiť len pár kg max 5 a to hlavne z brucha po pôrode.

anka246
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
limetka69
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anka246
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivkazba
21. jan 2020

@zazvorka87 nemala som problém so žiadnou kožou, ani na bruchu ani nikde inde. Nikde mi neovísala koža. Keď som schudla 25 kg, začala som cvičiť, funkčný a silový tréning, z toho som schudla ďalšie kilá a vytvarovala telo.

alexi2211
21. jan 2020

Kadečo som aj ja pre rokmi skúsila, aj na odvodnenie som nejaké tabletky brala, ale to je prd, to je k ničomu, sú to peniaze do koša. Radšej som si za to už hneď na začiatku mohla zaplatiť trénera a bola by som na tom lepšie 😉

nyusika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anka246
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matejtrener
2. feb 2020

Ahoj, takto by som to zhrnul ODPORÚČAM: kofeín (zrýchľuje metabolizmus a zvyšuje lipolýzu atď.) Synefrín (zvyšuje termogenézu a taktiež zvyšuje lipolýzu) zelený čaj (podporuje termický efekt potravy a zvyšuje oxidáciu tukov)
NEODPORÚČAM: všetky ostatné "zaručené" ako napríklad l-karnitín, káva na chudnutie a pod. Všetko je to podložené vedeckými štúdiami, takže aktuálne sa tomuto dá veriť. Samozrejme suplementácia doplnkov je len zlomok úspechu a nespoliehal by som sa len na to. ;)

glloria21
21. apr 2020

@matejtrener Packofit kde si zmizol???

matejtrener
21. apr 2020

@glloria21 Ja som tu, s čím pomôžem? 🙂

pedro123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majik66
26. feb 2021

@ivkazba ahoj. prosim ta mohla by si mi o svojom chudnuti napisat aj viac, aj do spravy, teda ak by ti to nerobilo problem. vdaka

majik66
26. feb 2021

@matejtrener ahoj. prosim ta kofeín, synefrín, zeleny cas v tabletovej forme?... mas aj nieco verene...vdaka 🙂

matejtrener
11. mar 2021

Ahoj @majik66 , áno v tabletkovej/kapsulovej sú ideálne. konkrétny ti neporadím, lebo firiem je milión... Viac o spaľovačoch nájdeš tu:

https://www.youtube.com/watch?v=a018xDeOuaw

mrkni. 🙂

majik66
13. mar 2021

@matejtrener dakujem krasne 🙂