Aké máte skúsenosti s cvičením s osobným trénerom?

veropet
19. okt 2021

Ahojte,
prosím máte skúsenosť s trénerom? Ja cvičím už nejaký ten čas cca pol roka, doma aj chodím občas do fitka, niekedy na skupinovku- ako mi to víde. A rozhodujem sa či začať cvičiť s trénerom, neviem či do toho investovať. Do teraz som trochu schudla, ale ešte to neni ono.
ďakujem.

petranelkova
19. okt 2021

Hlavne tie zaciatky su s trenerom dobre, pretoze ti ukaze co ako robit a co zase nerobit, podla mna na zaciatku je to velmi dobra investicia. Lebo napriklad viem to aj podla kamaratky, ze ked mala dohodnuty trening s trenerom tak to len tak nezrusila. Ale keby mala ist len sama tak mnohokrat by si to odpustila.

nevestamary
19. okt 2021

Chod do toho 🙂 vyber si dobreho, investicia do svojho zdravia sa ti vzdy vrati 🙂

miska_kal
19. okt 2021

ak si vyberies dobreho nie je problem 🙂 mamina kamoska mala trenera, ktory jej tak nakladal, ze sa z nej stal este vacsi bujak ako bola, teda myslim to tak, ze skor priberala ako chudla no, opacny efekt ako si my zeny predstavujeme 🙂

veropet
autor
19. okt 2021

ďakujem kočky za odpovede. No presne to že chcem natrafiť na dobrého. Ak máte skúsenosť podľa čoho vyberat? 😅 lebo nechcem sa mi fakt, skúšať a chodiť od jedného k druhému lebo to bude k ničomu... možno ak máte typ, hľadám v BA.

mariannka1
19. okt 2021

@veropet ahoj, nemáte tam "herbalife team" ? U nás na Myjave máme skvelých trénerov, jednak poradia ohľadne výživy a 2x do týždňa máš možnosť ísť cvičiť, na výber je vždy zo štyroch termínov. Za mňa výborná vec. Cvičenie je kruhové poväčšine, cenovo to vychádza ako hodina vo fitku

nevestamary
19. okt 2021

Ja by som si kludne aj podla vzhladu vyberala, kto ti je sympatický a vidno ze vie cvičiť :D su urcite aj nejake recenzie na nete...

timetotime
20. okt 2021

inak neviem ci by som si vybrala nejakeho buchaca fesneho, sak sa budem skor na neho pozerat ako cvicit 🙂

nevestamary
22. okt 2021

@timetotime praveze budes makat, lebo aj on maka a vyzaduje disciplinu :P

anulik1982
19. dec 2021

@veropet ahoj ja som spokojna s Peter Palenčar trener robi aj online .... 30kg som s nim zhodila za 5m

ika7
9. aug 2022

@anulik1982 ahoj 🙂 a chodila si k nemu osobne alebo si mala vsetko online? Dodrziavala si aj stravu? Bolo to narocne?

anulik1982
11. aug 2022

@ika7 ano zaklad je strava ...90% uspechu ...cvicenie je iba na spevnenie

teodor260989
18. jún 2024

@anulik1982 dobrý náhodou jedálniček od trénera nemáte ešte?