Aké cviky sú vhodné po sekcii?

katkajurcova
12. jún 2024

Ahojte vsade hladam ake su vhodne cviky po sekcii (mam 2 a posledna pred 2r). ale nic schopne nenachadzam. Kedze som nebola vo fitku 6r chcem zacat jemne doma, v klude. Pocula som ze po sekcii sa nesmie moj oblubeny pilates ale neviem kde najst spravne info ake cviky mam robit. Nechcem len brucho ale aj paze a proste vsetky partie trochu precvicit.
Nemate skusenost ? Dakujem vopred

bec
12. jún 2024

2 roky po sekcií nevidím dôvod prečo niečo obmedzovať. Cvičiť normálne

beata_k
12. jún 2024

@katkajurcova 2 roky od sc mozes vsetko

lindusss2016
12. jún 2024

@katkajurcova dva roky po sekcii uz ani nie si po sekcii 🤷 mozes uplne vsetko, pilates urcite pokojne, to ti hovorim ako instruktorka a zena po dvoch sekciach

milanemila
12. jún 2024

@katkajurcova ty si mala poslednu sekciu pred 2r, takze to naozaj mozes vsetky cviky. “Po sekcii” je tak sestonedelie pripadne par mesiacov nie 2 roky. Ak nemas diastazu, tak nie je dovodaby si sa obmedzovala v cviceni. Ak si diastazou neni ista, chod radsej k fyzioterapeutke, kt ta skontroluje, kedze na doastazu su nevhodne cviky na priame brusne svaly.

yanni
12. jún 2024

@katkajurcova Co riesis dva roky po cisarovi?????

katkajurcova
autor
12. jún 2024

@lindusss2016 aha ok, tak dobre vediet to som rada. Myslela som ze po tych zasahoch je to na vela rokov kym budem ready. Tak konecne zacnem cvicit ako kedysi 🙂. Inak ja som mala traumaticky priebeh porodu (z casti aj koniec tehotenstva) a mam dost casto (kazdy den) ozivene spomienky preto mi to pride ako nedavno...

lindusss2016
12. jún 2024

@katkajurcova neboj sa, ak necitis bolesti, mas zahojenu ranu, tak mozes v pohode vsetko, kvoli tej psychickej traume naozaj vrelo odporucam zacat cvicit jogu. Ja som mala tiez zle priebehy, tiez mam kadejake spomienky, nebolo to dobre 😔 ale chvalabohu som to uz vstrebala.... Ak by si chcela, mozem ti poslat na skusku zdarma video mojich online cviceni, ktore su zamerane na posilnovanie, spevnenie, zdravu chrbticu

katkajurcova
autor
12. jún 2024

@lindusss2016 ano to by bolo super velmi rada.