Aké cvičenie vám pomáha chudnúť?

jackiem__
28. dec 2022

Veľmi by ma to zaujímalo, nakoľko, ja som postavy, že sa mi všetko ukladá do bokov a nejakých 5-7 kg by som potrebovala. Za každú radu, budem veľmi vďačná 🙂

alenamihal
28. dec 2022

Mne stacia kroky cca 10000-15000 denne

sasitimi17
28. dec 2022

Pamela reif kukni na YT

koniarova
28. dec 2022

Hocijaký pohyb. A jesť vyvazenejsie

zuzubb007
28. dec 2022

Stacia kalorie dodrzat, a netreba ani cvicit, ale mne osobne kardio, jumping pricom si dopotena po 5tich minutach

s_o_n_i_k_e
28. dec 2022

Ja som schudla skoro 40kg a za mňa hlavne pohyb - kardio, kroky, schody čokolvek čo má človek rád a čo je šanca, že ho bude baviť. Potom za mňa nedám dopustiť na kaloricke tabuľky. No nie je ťažké schudnúť, ale potom si to pekne aj udržať a to len začne boj 🙂 Držím palce, proste my čo len pozrieme na jedlo a už priberáme to už neberieme ako dietu, ale zdravý životný štýl 🙂

simonka_ba
28. dec 2022

@jackiem__ Ahoj, určite upraviť stravovanie a potom cviky napr. veľmi dobré sú na boky s expanderom, pokojne aj večer pri sledovaní tv sa dajú robiť

macekovam
29. dec 2022

@jackiem__ taeboo

jackiem__
autor
29. dec 2022

@simonka_ba dakujem pekne, obávam sa, či sa mi z tohoto boky nezväčšia? 🙂

zuzidzi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonka_ba
30. dec 2022

@jackiem__ Ak máš na bokoch nadbytočný tuk, cvičením sa bude strácať, zväčšovať objem by boky nemali. V prípade, že potrebuješ čo najrýchlejšie zhodiť je najvhodnejšie akékoľvek kardio cvičenie, kruhový tréning, beh atď..no a samozrejme úprava stravy.