Aj vy máte o kilo viac večer?

5. nov 2022

Aj vy máte o kilo a viac večer? Viem má sa vážiť ráno ale aj tak kilo a viac je dosť či?

andrea_prestastna
5. nov 2022

Ja niekedy aj o dve podla toho kolko vody vypijem

autor
5. nov 2022

@andrea_prestastna ja mám z toho nervy

evica17
5. nov 2022

Toto nwries,ani sa neváži každý deň,mne bežné váha lietala +-1az 2 kilá hore dole podľa atoho kedy som s vazila a jeden deň viac ,iný menej zas. Už neriešim,vždy s bola okolo tej váhy a bolo to ok,dakedy veľa vody,dakedy viac jedla, a tak.

klarissa25
5. nov 2022

To ma aký význam sa vážiť večer ?

natalala
5. nov 2022

No niekedy aj o kilo a pol, podla toho kolko cez den jem a pijem, alebo zjem nieco co ma nahodou nafukne 🤷🏼‍♀️ Je to uplne normalne 🙂

ndrag
5. nov 2022

Vecer pred menstruaciou mam aj o 2+ viac :D a co s tym narobim? Nic, je to ok. Inak trpis PPP, ze sa takto sledujes rano aj vecer?

majamat
5. nov 2022

samozrejme, ved cely den prijmas tekutiny a stravu. ked sa plnia traviace organy, moze sa aj viac vody zadrziavat, moze sa tvorit viac plynov a pod to vsetko urobi vyssiu hmotnost.

simca06022011
5. nov 2022

Aj dve 😂

januska12323
5. nov 2022

Ráno sa vyprázdniš a zas bude o kilo menej.

lasoli
5. nov 2022

tak sa vaz len rano,ja by som nikdy na vahu neska najedena

evitka83
5. nov 2022

Tak chod na crevnu sprchu a hned budes mat lepsiu naladu -5 kil 😂

annelise17
5. nov 2022

Myslím to v dobrom, ale ak ti prekáža, že máš večer o 1 kg viac, zrejme sa vážiš príliš často a je možné, že máš poruchu príjmu potravy. Skús si o tom niečo pozrieť a ak sedia aj iné príznaky, skús vyhľadať pomoc.
Je úplne ok mať večer o kilo aj viac vyššiu hmotnosť, závisí to od veľa faktorov (voda, fáza cyklu,..).

andrea_prestastna
5. nov 2022

Nervy?? To akoze z tohoto??? Ked ti zomre dieta potom maj nervy a ne z tohoto
Ked zostarnes a budes vraskava ? To ta caka,
Nevaz sa vecer naco? Ja som mala 43kil som strasne rada ze som pribrala tak dospej a prestan

andrea_prestastna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
5. nov 2022

@andrea_prestastna prosim ta.neporovmavaj neporovnatelne

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea_prestastna
7. nov 2022

Tak sa nesleduj takto detailne ale ked mas 17r tak je to ok