7 dňový detox

13. mar 2022

Ahojte vedela by ste mi odporučit nejaký 7 dňový detox, chcela by som na štavach alebo na smootie. Mate nejaký odskúšaný? Ďakujem 😊

nmhc
13. mar 2022

Mám. Prešla som si ním pred mesiacom ráno/obed/večer len šťava. Ráno a večer ovocné a na obed väčšinou zeleninové. A veeeeela vody.

autor
13. mar 2022

@nmhc a treba sa nato este predtým nejako pripraviť? Aby moje telo nedostalo šok? Ako si sa cítila? Aj si chudla?

tosomja
13. mar 2022

Pripnem sa

nmhc
13. mar 2022

Nijako som sa ja osobne nepripravovala. Proste som si povedala a išlo sa na to. 3 deň bol najkritickejší kedy som pociťovala dosť hlad ale prešlo to, keď som ešte bola hladná tak som si dala za hrsť orieškov alebo som si narezala kaleráb. Inak som sa sama sebe čudovala že to zvládam ok. A áno schudla som nejaké 3-4 kg.

autor
13. mar 2022

@nmhc a ty si bola doma vtedy? Lebo citala som niekde ze by sa malo veľa oddychovať ze moc fyzickú prácu sa vykonávať nemôže aby ti nedošlo zle alebo na odpadnutie

nmhc
13. mar 2022

Áno doma, klasika okolo 2r dieťaťa všetko čo treba a domácnosť. Všetky dni také ako každý jeden do vtedy.

tosomja
13. mar 2022

@nmhc a co si pila? Jedla?

nmhc
13. mar 2022

@tosomja čistú vodu a zeleninové/ovocne šťavy. Rôzne kombinácie ako mi chutili. Napríklad raňajky jahody, banan, jablko a voda a mixla som to, obed mrkva špenát voda a mixla, večera banán kiwi čučoriedky a mixla.

patresska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz