Pôrodnica Haviřov

24. sep 2024

Ahojte, rodila ste niektorá v tejto porodnici?
Počula som veľa chváli na ňu, a keďže to nieje úplne daleko od nás, rozmyslam aj nad variantov že by som išla rodit tam.
Ak majte skúsenosti tak napiste, budem rada 🙂 ďakujem

vieronika14
24. sep 2024

Ahoj akurat tam rodila ig Eva Straznicka a chvalila
Porod stal 1200e a poistovna ze ho preplaca.

anavixy
24. sep 2024

Ak mas moznost, tak rozhodne chod. Kiezby to tak fungovalo vsade! 🙌

autor
24. sep 2024

@vieronika14 Ano Ano, práve kvôli nej som o tom začala tak viac uvažovať 😃

tini27
24. sep 2024

Ja sa tam chystám vo februári, primárka je poklad ❤️ a aj na všetko ostatné počúvam len pozitíva 🙂

autor
24. sep 2024

@tini27 no super, ja mám termin ešte po tebe, tak ak si spomenies tak daj potom vediet 😃
Btw. čo všetko treba vybaviť aby si mohla ísť rodit do cr? Treba tam chodiť dopredu na nejake kontrolj a tak?
Čosi som pogooglila ale ak máš nejake info tak by som bola rada 🙂

tini27
24. sep 2024

Ja som ešte negooglila, priamo v Havířove teda neviem, lebo tam ideme prvýkrát, predtým som bola 2x vo Frýdku (Dr predtým robila tam, tak my chodíme vždy za ňou 😇😀), ale štandardne sa nič špeci nevybavuje. No je možné, že každá nemocnica má svoje špecifiká, tak možno sa bude treba nejak nahlásiť alebo tak, to ešte zistím… dám vedieť 🙂 Alebo ak ti napadne, tak potom napíš správu, ak zsbudnem 🙂

autor
24. sep 2024

@tini27 ahaaa no super 😃 veď ešte čosi pozistujem aj ja a uvidíme 😃

terry658
24. sep 2024

Ja som tretie rodila vo Frydku s dulou a bolo to úžasné!!!! Dokonca to bol krajší pôrod ako domáci čo som mala. Nikdy by som nepovedala, že niečo také sa dá zažiť v nemocnici. Ale asi to bude aj tou dulou. Bez nej nevedno ako by sa personál správal.