Návrat z ČR na Slovensko

2. jan 2022

Ahojte, prosim vas, ako to je s návratom z ČR na Slovensko, ked som neockovana, ale prekonana pred mesiacom, cize platne prekonaná. Na stranke coroma.gov, tam nevidim nejake stanovisko k prekonanym, ďakujem

sasa1310
2. jan 2022

výnimku z karantény majú len očkovaní. Čiže prekonaní sa berú ako neočkovaní

autor
2. jan 2022

@sasa1310 ahaaa super a aj to realne niekto na tych hraniciach kontroluje? 😅

littlehop
2. jan 2022

Nikto to nekontroluje ani sa ludia neregistruju na ehranicu.

autor
2. jan 2022

@littlehop dikes ☺️

mogaa
2. jan 2022

na hraniciach nie, ale vedia to okotrolovať cez mobilných operátorov.....čiže ak si bola v ČR so slovenským tel.číslom a nenahlásiš sa na e-hranici vedia to okontrolovať....

autor
2. jan 2022

@mogaa byvam u hranic, kde mo bezne preskakuje signal na česky aj 3x denne 😅 cize toto by asi prešlo

zefyra
2. jan 2022

@mogaa To by som ani nepovedala, chodíme tak do CZ celé obdobie covidu, telefóny mame vždy so sebou, sme tam aj viac dni a nič.

zefyra
2. jan 2022

Aj my tak.

autor
2. jan 2022

@zefyra a kde prechadzate? Konkretne ktorou stranou chodite? Nech viem, ktora je ok

mogaa
2. jan 2022

@zefyra tak všetky kontroly sú náhodné....mňa tiež nikdy nekontrolovali policajti keď som bola autom a predsa vodičov kontrolujú.....rovnako som nikdy nemala kontrolu zo SP a liečebný režim tiež kontrolujú🙂100%né kontroly by boli len k by boli na hraniciach policajti na každom prechode 24hodín denne, čo je nereálne🙂

autor
2. jan 2022

@mogaa jasneee pravda, ale tak skorej ma zaujimala nejaka skusenost kro dalt chodi castejsie, ze tam uz je pravdepodobnost, ze by to niekedy vystihli, ale toez som aloze este nepocula o nikom no

zefyra
2. jan 2022

Skalica - Sudomerice. Chodíme po starej ceste,nie po obchvate.

autor
2. jan 2022

@zefyra no musim teda aj ja skusit

sylvester01
2. jan 2022

bez problemov holic hodonin nik tam neni bol som hodonine dnes a ty kery maju papir ze prezily su brany ako ockovany,milion ludi milion nazorov.