Your dent

24. apr 2024

Ahojte,nechdite niekto do zubnej kliniky Your dent pri urade prace?ako ste spokojne?alebo nespokojne?dakujem za kazdy nazor/postreh.

miruska0908
24. apr 2024

Pokiaľ sa jedná o dieťa, tak by som hľadala radšej niekoho iného. Pokiaľ sa jedná o dospelého pacienta, tam sa vyjadriť neviem, keďže som tam chodila len s deťmi.

bublinka28
25. apr 2024

@miruska0908 ahoj môžem vedieť prečo práve tam chcem dat syna

miruska0908
25. apr 2024

@bublinka28 Preventívne prehliadky robila iná pani doktorka ako následné ošetrenie zuba. Tiež som nebola stotožnená s tým, že dcére chceli nechať otvorený (rozvrtany hlboký kaz) mliečny zub až do jeho vypadnutia (čiže ešte najmenej 5 rokov ).

autor
26. apr 2024

@miruska0908 a kam ste nakoniec sla s dcerkou?

miruska0908
26. apr 2024

Medhouse v ZA. Najskôr sme boli u pedostomatologicky, ale keďže sme potrebovali rýchlo zuby ošetriť a tam mala trošku dlhšiu čakaciu dobu, tak sme išli k inej pani doktorke (stále v medhouse). Zachránila jej zub odsúdený na vytrhnutie. Hodinu a pol sa jej trpezlivo venovala (v yourdente nám povedali, že môžeme skúsiť ošetrenie o rok, keď bude lepšie spolupracovať... ). A cenovo to vychádza rovnako ako v yourdente, akurát v medhouse sa platia aj prehliadky, keďže sú to súkromníci.