Veterinár - Čadca

nika122
26. jan 2023

Dobrý deň, nemáte náhodou niekto skusenosti s veterinárom Chochúlom? Prípadne neviete koľko stojí kastracia kocúra? ( viem že mačka stojí cca 50€, ale kocúr by mal byť lacnejší). Koľko sa čaká na termín na takýto zákrok?

daniela1911
3. feb 2023

@nika122 za mňa, najlepší veterinár v meste. Ohľadom ceny ti neporadím, ale na zákroky sa nečakalo dlho. Max týždeň.

rafaela555
5. feb 2023

@nika122 cenu neporadim ale velmi dobry veterinar. Nam uz velmi pomohol

kikus1997
7. feb 2023

Chochul a dobrý ? Haa jeho stanovisko na všetko: “pokial žerie , nic mu nieje “

mia0202
7. feb 2023

@kikus1997 asi tak nejak... Keby sme nešli na druhý deň k inému veterinárovi tak nám psík zomrie lebo šak kým žerie a pije tak je všetko v poriadku ...

liliana212
9. mar 2023

@nika122 no je taký svojský ale chodíme k nemu aj s mačkou aj psom. Zatiaľ spokojní sme, nie je nejaký prehnane pro aktívny, teda že keď pes vyzerá zdravo netreba nejaké preventívne veci riešiť, s mačkou sme boli na kastracii- cena fakt netuším ale okolo tých 50 eur asi to bolo, závisí urcite od veku a váhy mačky podľa mňa. My sme ešte boli s mačiatkom a teda za dve hodiny už skákala a hrala sa ako nič, som zirala. Predtým sme boli s mačkami u ineho veterinára a tie boli nejaký deň také ubolene. Ako to bude znášať vraj sa nevie predvídať dopredu vzdy