Porovnanie sekcií v Čadci

28. júl 2024

Ahojte, čaká ma druhý pôrod sekciou a chcela by som len takú ,,sondu,, do vašich skúseností , ako ste to mali vy ? Zaujíma ma hlavne prebúdzanie, vstávanie, bolesti a rekonvalescencia. Mali ste to druhý krát podobne/rovnaké ako pri prvom alebo bolo naopak uuuplne iné ? Je to iba taká ,,anketa,, nič za tým nehľadajte len si chcem prečítať nejaké real skúsenosti, v okolí mám väčšinou kamošky iba s jedným pôrodom alebo prirodzene , nevedia teda porovnať dve sekcie . Ďakujem 🙂

viki191
28. júl 2024

Ahoj, pred mesiacom som absolvovala 2x cisarsky v CA a čo sa týka rekonvalescencie bolo to lepšie, rýchlejšie som sa dala dokopy, menej ubolená. Prebudzanie fajn, dali mi niečo silné na bolesť, takže ako som sa prebudila som aj hneď zaspala, spala som 3 hodiny a potom sa prebudila taká oddychnutejšia. Vstávanie hodnotím na rovnako, ale rýchlejšie som potom rozchodila bolesť ako pri prvom.🙂

autor
28. júl 2024

@viki191 jeee super ďakujem za skúsenosť 🙂a gratulujem k bábätku . Ja som mala prvú super skúsenosť len som chcela vedieť či existuje šanca že aj druhá bude mať fajn priebeh..a môžem sa opýtať tehotenstvo si mala tiež tak nejak podobne , lepšie alebk horšie ? Myslím tak všeobecne nemusíš žiadne detaily len ako si sa cítila... Ja som sa cítila pri prvom lepšie všeobecné pri druhom horšie ... Tak som sa bala že to môže mať súvis že aj to ,,po,, bude horšie 🥴

autor
28. júl 2024

Toto inak nechápem prečo prepísalo na čadcu, príspevok bol o porovnaní sekcii v celkovej anesteze, 🤦logika...

viki191
29. júl 2024

Ďakujem 😊 Tehotenstvo som mala lepšie ako prvé, počas prvého som mala strašne nevoľnosti do 7 mesiaca, závraty, na konci som schytala infekciu, neskor absces, ... proste jedna komplikacia za druhou, teraz som mala nevolnosti miernejšie, skôr odzneli a komplikacie ma obišli 😊 držim palce verím že aj teraz budeš mať dobrú skúsenosť🙂)