Pôrodnica Čadca

11. dec 2022

Ahojte, chcela by som sa opýtať termín pôrodu mám na január a plánovala som nadštandard izbu, keď sme sa tam boli na ňu pýtať že by som si ju rezervovala tak nám sestrička povedala že mám zavolať 2 dni pred pôrodom že to stačí, ale keby som náhodou predčasne porodila alebo neskôr nečakane tak dá sa po pôrode pýtať na tu izbu alebo nie ? 😃

9gabi9
12. dec 2022

Ak by k takej situácii došlo, budeš sa na to informovať v deň pôrodu. Či už pred (podľa situácie ako to bude prebiehať a ako sa budeš cítiť 😉) alebo po. Ide o to, že oni ti izbu nerezervuju mesiac dopredu, keďže nikto netuší kedy presne budeš rodiť. Takže nastavenie je také, že sa na to informujes už v čase kedy je to pre teba aktuálne. Avšak v tom prípade sa môže stať že budú všetky nadštandardy obsadené. Aspoň ja mám takú skúsenosť spred 9 rokov

borka168
18. dec 2022

Nie nedá, ak budú všetky obsadene, budeš musieť byť na normálnej. Aspoň ja keď som tak bola pred rokom, to tak bolo.

sardinka32
30. dec 2022

nadstandard dostaneš iba ak v ten den, ked rodís, je volný...ja som rodila 3x...zadarilo sa len raz dostať nadstandard...