MUDr. Renáta Ďurčanová - Krásno nad Kysucou

timcyta
12. dec 2021

Dobrý deň
Máte niekto skúsenosti s touto pani zubárkou? Mam panivky strach zo zubárov a je najvyšší čas dať si zúbky dokopy

nerko
12. dec 2021

@timcyta Ano mam. A nikdy viac. Uz par rokov k nej nechodim. Ak sa nic nezmenilo, tak pani zubarka nemala rtg. Ten som si urobila na zaciatku, ked som k nej prestupila. Co rok to prehliadka bez rtg, a len zkonstatovala, ze je vsetko ok. A ked ma nieco obcas bolelo, tak opravila. Az raz sa mi ulomil zub, a ona mala dovolenku. Isla som k sukromnemu do CA. A ten, ked mi urobil rtg, mi nechcel verit, ze chodim pravidelne k zubarovi. Kopec kazov pod plombami. Zle vyplnene kanaliky. Stali ma tie opravy uz dost penazi. K doktorke som viac nesla. Ako clovek je v pohode, ako zubar nie. Dlho sa k nej cakalo, casto meskala. Viac ludi z mojho okolia od nej odislo.

tatianka0000
13. dec 2021

Ja k nej chodím aj dcéru tam mám aj chlap chodí k nej , rengen tam nema lebo tiež keď som išla k nej prvý krát na rengen som bola na pohotovosti v Čadci , zatiaľ mi iba trhala korene , zatiaľ som spokojná , je mila, aj s dcérou keď chodím je taká príjemná , nekričí , páči sa mi jej prístup a je pravda že sa dlho u nej čaká

danniiee8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz