Kde sa v nemocnici Čadca nachádza detské sono?

zuzankka2122
7. jan 2021

Dobrý chcela by som sa opýtať kde v Čadci v nemocnici sa prosím vás nachádza detska sonograficka ambulancia. Pozerám aj na internete ale vôbec netuším kde sa to môže nachádzať. Dakujem pekne

darinkaninka
7. jan 2021

@zuzankka2122 Ak myslíš sono nožičiek, tak poliklinika 1.poschodie, veľká spojovacia chodba.

zuzankka2122
autor
7. jan 2021

Nie ideme na kontrolu na sono hlavicky a ma to byt niekde v hlavnej budove 1. Poschodie ale vôbec neviem kde to môže byt

vladik19
7. jan 2021

@zuzankka2122 je to na rovnakej chodbe, kde robia rtg, asi v strede tej chodby,robi to mudr bartosova, sa mi zda, ze len v 1.den v tyzdni, vo stvrtky..

zuzankka2122
autor
8. jan 2021

@vladik19 no presne na ďalší týždeň štvrtok mam ist, na kontrolu. A čiže je to na tej istej chodbe ako je očné a ten pan doktor maniak

vladik19
8. jan 2021

@zuzankka2122 nie, je to na rovnakom poschodi ako ocne, ale toto sono je v tej chodbe, kde sa robi rtg.. ako vyjdete po schodoch z tej strany nemocnice kde je bufet, a hned vpravo su dvere a chodba na rtg, ale teraz su tie dvere zamknute, teda sa tam da vojst len cez urgent. dufam, ze som to ako tak zrozumitelne vysvetlila

zuzankka2122
autor
8. jan 2021

@vladik19 no je to dobre napísané len akosi stále neviem. Ale tak ďakujem aj tak za pomoc. Podľa toho ako ste mi to napísali to skúsim nájsť

lela1
9. jan 2021

@zuzankka2122 dobrý deň,ak to bude jednoduchšie,isť do nemocnice cez hlavný vchod- urgentný príjem k výťahom,výťahom na 1 poschodie a tam je rontgen,sono pre dospelych aj pre deti.

zuzankka2122
autor
9. jan 2021

@lela1 ďakujem veľmi pekne za odpovede snáď nájdem🙂

majca424
Autor odpoveď zmazal
Zobraz