Hľadám prácu na 8 hodín denne v Brezne

31. júl 2024

Ahojte žienky. Neviete kde v Brezne by som zohnala prácu na 8hod denne , nemôžem dlhšie pre malého. Všade je len krátky dlhý týždeň alebo podobne . Akurát co viem ze na úradoch je na 8hod denne mam aj jednu ponuku ale robím si ešte prehľad inde no žiaľ neúspešne. Ďakujem 😊

matkahelka
31. júl 2024

@buberova az na ten utulok, ak je miesto vykonu prace v OC, tak ano, robi sa na kratky-dlhy tyzden. aj v ST, aj v knihkupectvach, aj bankach.

buberova
31. júl 2024

@matkahelka musím sa priznať že nie som z Brezna.. tak neviem kde je tam tá banka a spol.. ale predpokladala som že v takom menšom meste nebude také veľké nákupné centrum čo by to všetko pokrylo 🤣

ankare
31. júl 2024

A keby si pracovala na skrateny resp. polovicny prac. úväzok?

matkahelka
31. júl 2024

@buberova tiez nie som z Brezna, ale na jar sme cez Brezno prechadzali a min.jedno velke OC tam je, kedze som ho videla. ake predajne/pobocky v nom su, neviem, ale banky, knihkupectva, pobocky telekomunikacnych operatorov su v kazdom OC uplne standardne.

autor
31. júl 2024

@buberova ani jedno z toho nieje na 8h pracovný čas, to už mám všetko popozerane zmapovane co je na nete , skôr ak niekto nevie o niečom nepočul

lavender94
31. júl 2024

V Železiarniach viem, že niektorí robia len denné 6-14. Ale neviem ani či je niečo voľne ani ako zle to je ohodnotené.

buberova
31. júl 2024

Skúšala si ísť po námestí a zanášať životopisy? Do takých obchodíkov ktoré sú otvorené len 8 hodín?

autor
31. júl 2024

Ďakujem Vám baby 😊 ešte dačo pokúšam

autor
2. aug 2024

@ankare musím na plný nakoľko ideme refinancovat a navýšit úver a potrebujeme teda ešte jeden plat