Zubné kliniky Dr. Úsmev a Biodent v Bratislave

natalinatali
3. feb 2024

Pekný večer prajem žienky ,chodíte niektorá z vás na niektorú z týchto uvedených zubných kliník v Ba ? Aké sú vaše skúsenosti ? Kde ste spokojnejšie ? Poprípade ak chodíte aj niekde inde kde. Za vaše rady budem vďačná 😊

conta22
3. feb 2024

@natalinatali bola som v Biodente už teda dokopy asi do 10krát, hygiena bielenie aj konzultácie k implantátom aj ku strojčeku. Veľmi oceňujem rýchlosť objednania, nikdy som nečakala dlhšie ako 10minut. Všetci zubári zubarky príjemní recepčný tiež super. Sú ale drahší oproti mojej bežnej zubarke ale veľký komfort

natalinatali
autor
3. feb 2024

@conta22 ďakujem za recenziu ,mne sa nezdá ,že cenník môjho zubára je nejak lacnejší povedala by som ,že rovnaký akurát si myslím ,že ten pristup aj celková práca bude lepšia 😊

mandzula
3. feb 2024

@natalinatali ja ti odporucam Pressburg Dental House. Prijemny doktor, mila sestricka, kvalitna praca.

gemerka17
3. feb 2024

@natalinatali cenník dosť závisí ako je ambulancia vybavená. Čiže pozri si podľa toho čo potrebuješ pre svoje zúbky. Samozrejme s lepšou výbavou je aj kvalitnejšia práca. Prístup a celkové poskytnuté služby tiež bývajú na inej úrovni.

basulaak
4. feb 2024

Vyuzijem temu. Nemate niekto skusenost s Biodentom a neviditelnym strojcekom? Na stranke maju orientacnu cenu, pride mi priazniva. Tak zvazujem, ze v lete na strojcek zajdem k nim.

cukricek_1
4. feb 2024

Dr.Usmev 100 percentná spokojnosť