Zubná pohotovosť pre 6 ročného

niniki
13. okt 2021

Ahojte vie mi niekto odporucit zubnu pohotovost syn ma 6 rokov pokazene stolicky a opuchnute lice co s nim?

inulienka11
13. okt 2021

@niniki Ahoj,ja by som počkala do zajtra tvojej zubárke,pokial moc nebolí.Maly bol s opuchnutým lícom od piatka do pondelka.Potom sme utekali mal začinajuci zápal okostnice z toho zubu. Kázala dávat studený obklad,ked ošetrila zub

ciusinka
13. okt 2021

Ja by som isla urcite na tu pohotovost co som ti pisala, bola som tam so synom, velmi mila lekarka aj sestricka, tiez mal aj napuchnute lice, tak mu aj ATB predpisala, urcite by som ho nenechavala sa trapit..

niniki
autor
13. okt 2021

bola som nakoniec u nasej ho zobrala, ze zub musi ist von, ani po hodine sa nam ho nepodarilo presvedcit na injekciu ani na vytrhnutie, pod zubom ma hnis, proste cele zle...takze mam vyhladat zubara s rajskym plynom, lebo to inak nepojde, viete mi taku pohotovost odporucit?

inulienka11
13. okt 2021

@niniki tak to mi je luto,moj strašne plakal,keď mu dávala injekciu a trhala,ale vydržal,no mne bolo este viac do plaču,keď na mna pozeral tými očkami.

loginexistuje
13. okt 2021

@niniki taka pohotovost asi moc nie skus dr martin na antolskej pozri si ceny neni to lacny spas ale ked treba tak treba

niniki
autor
15. okt 2021

Ahojte žienky, nakoniec sme dostali vcera hned termin v stomatologii rodinka, mile pani doktorky, pekne prostredie, mali rajsky plyn pustili mu rozpravky a uz to islo, bol omameny pichli mu aj injekciu a vytrhnut mu museli obidva zuby zadne stolicky...stalo to 140e ale uz ma potom, vyplakany s prislubom ze si uz bude umyvat zuby 😇🤣😬