Zubná klinika pre 2,5-ročné deti - Bratislava

p.j.jacky
22. aug 2022

Ahojte mamičky . Hľadám tu info o zubnej klinike kde by mojej 2,5 ročnej dcérke ošetrili kaz na zubkoch . U bežného zubára bohužiaľ nespolupracuje ( čo chápem k jej veku ) a odporučili mi dať spraviť zúbky v narkoze . Viete poradiť kde v Ba a ako postupovať , info ako to prebieha ? Či dať blombovat alebo rovno vytrhnúť aby sa to neopakovalo že blonba vypadne a znovu podstupovať narkozu atd .Recenzie poprosim . Ďakujem

ema22270
22. aug 2022

@p.j.jacky my chodime do MySmile v BA - od 2.5 roka a sme spokojni... na nete maju aj stranku.

p.j.jacky
autor
22. aug 2022

@ema22270 niečo som čítala . Robía aj v narkoze ? Máte osobnú skúsenosť ? Ceny ako sa pohybujú . Cenik som si čítala ale info ako to je pri hospitalizácii nič . Ďakujem

luccija
22. aug 2022

@p.j.jacky nestacilo by jej dat iba sedativa?vacsinou si chvalia Family dental care maju viac pobociek pozri

luccija
22. aug 2022

Pri narkoze sa nehospitalizuje iba tam pobudnete par hodin...

miskaska
22. aug 2022

Ahoj, moj syn chodi od 20. mesiacov do Dently k pani zubarke Mrazovej. Velmi trpezliva a prijemna zubarka. Zubky mu opravovala bez stresu a ze toho vrtania za 10 rokov nebolo malo. Je tam ale celkom draho.

p.j.jacky
autor
22. aug 2022

@luccija tak to je super . Ďakujem

malinajahoda
22. aug 2022

@p.j.jacky takisto chodíme do My Smile od dcérkiných 2 rokov. Teraz má 4,5 roka. Veľká spokojnosť. Aj prístup. Pani Dr aj sestričky super prístup k deťom.

nazaria
22. aug 2022
luccija
22. aug 2022

@nazaria toho velmi chvalia, ze s detmi, ktore nespolupracuju to vie.

modro_zelena
22. aug 2022

@p.j.jacky oradent. Pozri ich aj na instagrame. Majú extrémne pozitívny vzťah k detickam

zabka79
26. aug 2022

@p.j.jacky aj ja odporucam Mysmile BA. Syn bol divoky u 3 zubarov aj ked boli mily neda si predsa ani od milej doktorky pichnut ihlu do dasna a potom vytrhnut zub 😁. V MY SMILE dostal sirup na oblbnutie. Bol ako opity a pri trhani ako baranok . Avsak platili sme cez 140 eur.Urcite treba skusit pred narkozou.